999 rezultate për

chen

Vëllai i Hazard po shkëlqen me Monchengladbach, por klubi nuk e shet Vëllai i Eden Hazard, Thorgan po shkëlqen këtë sezon me skuadrën gjermane të Monchengladbach. Nga forma e mirë që po
Piatek: Më takuan Seedorf dhe Shevchenko, ndihem i nderuar Krzysztof Piatek është futbollisti që i ka munguar Milanit. Ai kas shënaur 3 gola në vetëm 3 ndeshje të luajtura me kuqe
Kopje e McGregor, ky boksier po i çudit të gjithë (VIDEO) Conor McGregor mund të jetë në limitet e karrierës së tij në MMA, por irlandezi do të ketë një kopje të tij të bukur bre
Në Klan apo Top Channel? Shef Renato tregon detajet e emisionit Rentato Mekolli u kthye në një nga shefat e kuzhinës më të komentuar në Shqipëri. Kjo ndodhi për shkak të emisionit
Emocionuese, çfarë do të bëjë Ervini me paratë e fituara nga "Hell's Kitchen" I ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Ftesë në pesë" ishte fituesi i emisionit më të famshëm të gatimit në Shqipëri
UEFA i jep goditje të rëndë Bayern Munchen, Thomas Myller dënohet me dy ndeshje pezullim në Champions Bayern Munich ka marë një lajm të rëndë nga UEFA, teksa i ka dënuar mesfushorin Thomas Myller për dy ndeshjet e ardhshme
Pyetja që kanë të gjithë: Sa pjata theu Renato Mekolli? Një Hell's Kitchen i zjarrtë dhe një Renato shumë i egër. Ky ishte sezoni i këtij emisioni që mbërtheu publikun para
Drejt Britanisë me dokumenta 500 euroshe, 39 të ndaluar në Rinas gjatë dhjetorit Gjatë vitit 2018, në Aeroportin “Nënë Tereza” kaluan rreth 2 milionë e 960 mijë pasagjerë, por gjatë muajit dhjetor ësht
U kthye në shefin më të "çmendur" të kuzhinës, por ku do ta shohim Renaton tani Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e fundit e emisionit "Hell's kitchen". Mirëpo mesa duket edhe me mbarimin e "Hell's
Ervini shpallet fituesi i edicionit të parë të Hell’s Kitchen (VIDEO) Ervini është fituesi i edicionit të parë të në Hell’s Kitchen Albania. Ai erdhi në HKA pas një eksperience 5 vjeçare
Renato bën në papriturën, i ulet në gjunjë ish-konkurrentes (VIDEO) Renato tha vetëm pak kohë më parë se si vajzë në kuzhinën e Hell's Kitchen i pëlqente Ani. Në episodin e sotëm, si n
Borusia Dortmund rikthehet te fitorja, thyen Monchengladbach (VIDEO) Borusia e Dortmundit forcoi pozitat në krye të renditjes së Bundesligës pasi mundi rivalin direkt Gladbahun në “Siglan I
Drejtuesit e Bayern Munchen kërkojnë me çdo kusht yllin e Atletico Madrid Lucas Hernandez është emri që pëlqehet shumë nga “bavarezët” për merkaton e Janarit, shkruan Albeu.com. Kampioni i Bo
Bayern Munich shfaq interesim për talentin e Romës Sipas "ESPN" - Bayern Munchen është skuadra favorite për ta transferuar futbollistin e Bayern Munchen, Cengiz Under.
Harrojini pjatat e thyera dhe ulërimat, shef Renato ka një surprizë Emisioni i ri "Hell's Kitchen" i shefit të kuzhinës Renato Mekolli ka bërë bujë të madhe këto javë në media. Skenat në v
E ironizoi për sherret në Hell’s Kitchen, Renato kap në fyt këngëtarin shqiptar Renato Mekolli është kthyer në personazhin më të komentuar në media e rrjete sociale për shkak të sjelljes së tij me kon
Bën namin në Hell’s Kitchen, kërcënohet Renato Mekolli Renato Mekolli kohët e fundit është komentuar shumë për spektaklin që po bën në "Hell’s kitchen". Por ai ka deklaruar
Kush është ushtari i eleminuar mbrëmë nga Hell's Kitchen Albania (FOTO LAJM) Artan Nikollbibaj është i eleminuari i episodit të katërt të “Hell’s Kitchen” Kuzhinieri që vjen nga Gjakova, hyri ne
Nuk duroi dot presionin, një nga konkurentët e Hell's Kitchen pret damarët Një ngjarje e rëndë thuhet të ketë ndodhur gjatë emisionit “Hell’s Kitchen”. Një prej konkurrentëve nuk ka mundur dot të
Çmenden grekët, kërkojnë të largojnë flamurin shqiptar në stadium por një shqiptar u del para Flamuri shqiptar ka qenë i pranishëm pothuajse në çdo ndeshje të nivelit të lartë të Ligës së Kampionëve. E nuk mund