999 rezultate për

chelseat

Mata flet përsëri për marrëdhënien e tij me atë të Mourinhos kur ishte pjesë e Chelseat Juan Mata ka punuar me Mourinhon kur portugezi u kthye për të marrë drejtimin e Chelseat në verën e vitit 2013. Por s
Oscar lutet për ish-ekipin e tij, që sonte përballet me Barcelonën Ish lojtari i Chelseat Oscar ka një dëshirë të madhe që Chelsea të arrijë të eleminojë Barcelonën. Dëshira e tij ësht
Valverde: Përballjen me Chelsean e kemi menduar për një kohë të gjatë Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde thotë se skuadra e tij është e gatshme për ndeshjen ndaj Chelseat, për të cilën
Azpilicueta: Iniesta nuk është i mirëpritur në Stamford Bridge Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta, i ka tërhequr vërejtjen Andres Iniestas që të mos entuziazmohet me ardhjen në L
5 arsyet pse Chelsea mund të triumfoj ndaj Barcelonës Riktheht përsëri një ndër kupat e lavdishme në evropë UEFA Champions League me katër sfidat e tjera. Njëra ndër to ës
Fabregas: Messi do të ishte lojtari më i mirë në Premier League Cesc Fabregas do të përballet me ish-shokun e tij të ngushtë Lionel Messin, këtë mesjavë në UEFA Champions League mes Ch
Andres Iniesta kujton golin që i shënoi Chelseat në 2009 Futbollisti spanjoll Iniesta është rikthyer të flasë për ndeshjen në “Stamford Bridge”, ku Barcelona u kualifikua në fin
Reali i çmendur për Hazardin, Bale plus miliona për të Sipas mediumit britanik Daily Express, Real Madrid thuhet se ka ofruar plot 100 milionë funte apo plot 113 milionë euro
Flet arbitri i ndeshjes së 2009-të midis Chelseat - Barcelonës: Jam penduar shumë Arbitri Tom Henning Ovrebo që u bë i famshëm nga ndeshja Chelsea dhe Barcelonës më 6 maj të vitit 2009, ku dhuroi një ng
Perez i ofron yjet e vet Chelseat: Zgjidh njërin dhe më jep Hazardin Sipas Diario Gol, Real Madrid është i gatshëm të paraqes një marrëveshje shkëmbimi për Hazard. Mesfushori spanjoll Is
Kur vlerësohet një legjendë, Terry në fund të sezonit rikthehet tek Chelsea Ish kapiteni i Chelseat, mbrojtësi John Terry pritet të rikthehet te blutë në fund të sezonit. Mediat angleze raportojnë
Legjenda e Chelseat vlerëson kandidaturën e Enriques për trajner të bluve Ish-futbollist i njohur, Albert Ferrer mbështet Luis Enrique si një alternativë të shkëlqyer për punën e trajnerit te Ch
U dëmtua kundër Chelseat, 26-vjeçari mbyll përfundimisht karrierën (FOTO & VIDEO) Mesfushori i Hull Cityt, Ryan Mason, pësoi një frakturë në kafkë në vitin 2017 kundër Chelseat gjatë një dueli me Gary C
Jashtë fushave deri në fund të sezonit? Alvaro Morata nervikos keq tifozët e Chelseat (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë i padisponueshëm për Chelsean që nga mesi i janarit, duke lënë një boshllëk në majën e sulmit. Sul
Isco po kërkon klubin e ri, ofertat për të vetëm sa shtohen Gazeta spanjolle AS raporton se Manchester City dhe Liverpooli do i bashkohen me Arsenalin në garë për shërbimet e Iscos
Didier Drogba mesazh mbrojtësit spanjoll të Chelseat Legjenda e Chelseat, Didier Drogba, i ka dërguar një mesazh motivimi mbrojtësit Cesar Azpilicuetës pas humbjeve të njëpa
Barcelona merr lajmin e mrekullueshëm, Dembele është gati kundër Chelseat Barcelona do mundohet të jetë në top formë në ndeshjen më të rëndësishme të muajit shkurt,atë kundër Chelseat në Sanford
Valverde: Dembele është gati ndaj Chelseat ​Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde e ka konfirmuar se Ousmane Dembele pritet të jetë gati për Chelsean. S
Pësuan humbje turpëruese, Conte i jep tre dit pushim lojtarëve të tij Antonio Conte ka vendosur t’ua japë tri ditë pushim lojtarëve të Chelseat, pas humbjes turpëruese 4-1 nga Warfordi dje n
Shtohen mediat të cilat i presin biletën Contes nga stoli i Chelseat Chelsea pas dy humbjeve radhazi pritet të shkarkojë Antonio Conten dhe në vendin e tij të emërohjë Luis Enrique. Lajm