999 rezultate për

chelsean

Norwich trondit Chelsean (VIDEO) Norwichi ka arritur të barazojë rezultatin në 2:2 në ndeshjen kundër Chelseat, e cila po zhvillohet për momentin në stad
Liverpool super-kampion i Europës nëpërmjet penalltive (VIDEO) Liverpool ka arritur ta fitoj finalen e Superkupës së Evropës duke e mposhtur Chelsean. U deshën 120 minuta plus pena
Conte fiton betejën gjyqësore me Chelsean Në pritje të një skuadre tjetër për të vijuar karrierën, Antonio Conte ka arritur të fitojë edhe betejën e tij gjyqësore
Manchester City mposht Chelsean dhe fiton trofeun e parë për këtë sezon (VIDEO) Manchester City ka fituar trofeun e parë për këtë sezon 2018/19 90 minutat përfunduan me rezultatin e barabartë 0-0,
United mposht Chelsean dhe kualifikohet në çerekfinale të FA Cup (VIDEO) Manchester United ka mposhtur Chelsean me rezultatin 0-2 në "Stamford Bridge". Ndeshja u zhbllokua në minutën e 31'
Giroud kërkon rinovimin me Chelsean Hapësira që iu dha Olivier Gurioud këtë sezon është e pakët nga Sarri, por sulmuesi nuk dëshiron ti thotë lamtumirë Che
Tifozi hedh abonimin 1-vjeçar për të parë Chelsean (FOTO LAJM) Chelsea u shkatërrua 6-0 nga Manchester City duke humbur vendin e katërt në Premier League. Një tifoz i skuadrës blu
City shkatërron Chelsean dhe merr kreun e renditjes (VIDEO) Manchester City ka shkatërruar Chelsean me rezultatin 6-0 në "Etihad Stadium". Ndeshja u zhvillua që në minutën e 4'
Manchester City deklason Chelsean (VIDEO) Manchester City ka deklasuar Chelsean në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar golin e 6 është Raheem Sterling në minut
Bakayoko: Dua të qëndroj te Milani Tiemoue Bakayoko deklaron se ka dëshire të qendrojë gjatë te Milani, dhe se objektivi kryesor i tij është të ndihmojë ku
Bournemouth shkatërron Chelsean (VIDEO) Bournemouth ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Chelseat në "Vitality Stadium". Ai që ka shënuar është përsëri Joshua
Bournemouth shokon Chelsean (VIDEO) Bournemouth ka kaluar në epërsi ndaj Chelseat në "Vitality Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi anglez, Joshua
Higuain: Gjithmonë kam ëndërruar të luaj për Chelsean Gonzalo Higuain është lojtar i Chelseat. Argjentinasi ka ardhur në "Stamford Bridge" në formë huazimi. 31-vjeçari ka
Zyrtare: Gonzalo Higuain nënshkruan me Chelsean Gonzalo Higuain më në fund ka firmosur me Chlesean. Chelsea dhe Juventusi arritën marrëveshjen që Higuain të kalonte
Salihamidzic: Jemi në bisedime me Chelsean për Hudson-Odoi Bayern Munich është në “bisedime” me Chelsan për Callum Hudson-Odoi. Megjithatë, drejtori sportiv i Bayernin, Hasan S
Alisson: Për këtë arsye refuzova Chelsean për Liverpoolin Alisson Becker ka thënë për ‘FourFourTwo’ se ka zgjedhur Liverpoolin verën e kaluar, sepse dëshironte të ishte pjesë e h
Sevilla në bisedime me Chelsean për sulmuesin spanjoll Sevilla kanë mbajtur bisedime me agjentin e sulmuesit të Chelsea Alvaro Morata derisa janë duke kërkuar që të nënshkruaj
Cudicini: Çdo trofe është i rëndësishëm për Chelsean Carlo Cudicini, i cili është pjesë e stafit të trajnerëve në Chelsea, ka thënë se çdo trofe është shumë i rëndësishëm pë
Ngolo Kante kalon në epërsi Chelsean (VIDEO) Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Crystal Palace me golin e Ngolo Kantes në minutën e 51. Skuadra e Maurico Sarrit po zhv
Hazard realizon golin e dytë për Chelsean (VIDEO) Chelsea po luan në transfertë ndaj Brighton teksa po fiton lehtësisht me rezultatin 2-0. Pas golit të parë të shënuar ng