999 rezultate për

chelsea-t

Conte i fiksuar pas Kante, në garë edhe Reali Antonio Conte nuk heq dorë nga ideja për të afruar te zikaltrit mesfushorin N’Golo Kanté, tashmë pjesë e Chelsea-t pasi
William mbetet në Londër, por ndryshon fanellë Willian mbetet në Londër, vetëm se këtë radhë futbollisti brazilian do të zhvendoset nga zona e Fulhamit në Islington, k
Mourinho i kishte thenë "PO" Liverpoolit në 2004, por çfarë ndodhi? Jose Mourinho doli në skenën e futbollit elitar europin në periudhën 2002-2004 në krye të Portos, skuadër me të cilën fi
Chelsea gati të japë Kepan dhe para për Donnarumman Kepa Arrizabalaga nuk është më portieri titullar i Chelsea-t. Në muajt e fundit, trajneri Frank Lampard ka preferuar mes
EKSKLUZIVE/ Ish-legjenda e Chelsea-t nuk i reziston gazetares së sportit, iu jep like fotove (FOTO LAJM) Ish-legjenda e Chelsea-t Michael Essien nuk i ka rezistuar dot fotove të gazetares sportive Qeqa Krelani, shkruan Albeu
Zhgënjen Tottenham, humbet ndaj Southampton dhe humbet yllin e skuadrës (VIDEO) Tottenham nuk ka përfituar nga barazimi i Chelsea-t pak orë më parë teksa të besuarit e Jose Mourinho-s janë mposhtur ng
Fantastik talenti shqiptar, shënon dhe i jep vendin e parë Chelsea-t U23 (VIDEO) Armand Broja nuk di të ndalet. Sulmuesi kombëtares ka shënuar golin e fitores për Chelesan ndaj Blackburnit për mosha
Abramovich tregon si u bë president i Chelsea-t Roman Abramovich është president i Chelsea që prej vitit 2003. Që nga ajo kohë, londinezët kanë arritur të fitojnë 13 tr
Rodgers rikujton rrëshqitjen e Gerrard në ndeshjen ndaj Chelsea-t (VIDEO) Brendan Rodgers kthehet në Anfield Road për herë të parë që nga shkarkimi në vitin 2015. Rodgers, i cili tash drejton
Juventus i fiksuar pas yllit të Chelsea-t, gati të shpenzojë miliona në janar Juventusi duket se do të hyjë fuqishëm dhe në merkaon e janarit. Sipas "Sky Sports News", bardhezinjtë po planifikojn
Ngacmoi një vajzë, publikohen pamjet kur rrihet ish-lojtari i Chelsea-t (VIDEO) Ish- lojtari i Chelsea-t, Danny Drinkwater u rrah barbarisht në një klub nate pasi kishte ngacmuar një vajzë. Ngjarja
Mesazhi i fundit që Hazard ju la lojtarëve të Chelsea-t në WhatsApp Mesazhi i fundit që Hazard ua la lojtarëve të Chelseat në WhatsApp Eden Hazard më nuk ka asnjë gjurmë në Chelsea. P
Roman Abramovich mbërrin në Baku (FOTO LAJM) Presidenti i Chelsea-t, Roman Abramovich ka mbërritur në Baku, teksa është akomoduar në hotelin ku skuadra e Chelsea-t p
Bllokimi i merkatos, Komisioni i Apelit merr vendimin drastik ndaj Chelsea-t Një lajm mjaft i rëndë vjen për klubin e Chelseat teksa Komisioni i Apelimit ka lënë në fuqi dënimin e bllokimit të merk
Barcelona përgatit 35 milion euro për brazilianin e Chelsea-t Barcelona i është rikthyer dhe njer interesimit për Willian. Sipas presigjozes "The Sun", katalanasit po përgatitin një
Zyrtare: Chelsea prezanton uniformën e re (FOTO LAJM) Chelsea dhe Nike kanë zbuluar uniformën për e sezonin e ardhshëm. Bluja klasike mbetet ende, ndërsa bluza ngjason me ngj
Ndodh në Zvicër, ish-ylli i Chelsea-t pushohet nga puna përmes Twitter-it (FOTO LAJM) Një ngjarje qesharake ka ndodhur në Zvicër. Ish mesfushori i Chelseat, Florent Malouda është shkarkuar nga detyra e tra
1 vit pa luajtur, policia arreston lojtarin e Chelsea-t (FOTO LAJM) Lojtari i Chelsea, Danny Drinkwater është arrestuar nga policia në Londër sepse ka shkaktuar një aksident rrugor, teksa
Milani dhe Interi në garë për yllin e Chelsea-t Milani dhe Interi janë futur në garë për të nënshkruar me Pedron. Lajmi është konfirmaur nga "Daily Express", teksa sku
Chelsea nis kërkimet për trajnerin e ri Humbja 2-0 e pësuar në kampionat kundër Everton-it ka shtuar pakënaqësitë e drejtuesve të Chelsea-t, të cilët duket se j