999 rezultate për

chelsea

Perez i ofron yjet e vet Chelseat: Zgjidh njërin dhe më jep Hazardin Sipas Diario Gol, Real Madrid është i gatshëm të paraqes një marrëveshje shkëmbimi për Hazard. Mesfushori spanjoll Is
Kur vlerësohet një legjendë, Terry në fund të sezonit rikthehet tek Chelsea Ish kapiteni i Chelseat, mbrojtësi John Terry pritet të rikthehet te blutë në fund të sezonit. Mediat angleze raportojnë
William shkëlqen, Chelsea në çerekfinale të FA Cup Chelsea e ka shkatërruar Hull Cityn në “Stamford Bridge”, duke e mposhtur 4-0, për t’u kualifikuar në çerekfinale të FA
Chelsea e nis furishëm, gol pas dy minutave lojë Chelsea tashmë është në rezultatin 1-0 kundër Hull City në “Stamford Bridge”. Chelsea e ka nisur furishëm sfidën kund
Legjenda e Chelseat vlerëson kandidaturën e Enriques për trajner të bluve Ish-futbollist i njohur, Albert Ferrer mbështet Luis Enrique si një alternativë të shkëlqyer për punën e trajnerit te Ch
U dëmtua kundër Chelseat, 26-vjeçari mbyll përfundimisht karrierën (FOTO & VIDEO) Mesfushori i Hull Cityt, Ryan Mason, pësoi një frakturë në kafkë në vitin 2017 kundër Chelseat gjatë një dueli me Gary C
Dortmund nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Batshuayi në fund të sezonit Michy Batshuayi ka patur një impakt të jashtëzakonshëm në radhët e Borussias së Dotmundit, që e huazoi nga Chelsea gjatë
Chelsea - WBA, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Chelsea ka fituar me rezultatin e thellë 3-0 ndaj West Bromwich Albion në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të të Premi
Chelsea mposht WBA, dhe i kthehet fitores në Premier League (VIDEO) Chelsea ka mposhtur me shifrat e përgjithshme 3-0 West Bromwich Albion në "Stamford Bridge", ndeshje kjo e vlefshme për
Chelsea i papërmbajtshëm, shënon edhe të tretin ndaj WBA (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë përballë WBA në "Stamford Bridge". Është përsëri ai që shënon, Eden Hazard që
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj WBA (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytën ndaj WBA në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar golin e dytë është Victor Mose
Ka gol në ndeshjen Chelsea - WBA (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj WBA në "Stamford Bridge". Goli është shënuar nga sulmuesi belg, Eden Hazard pas n
Chelsea dhe Real Madrid arrijnë marrëveshjen për portierin belg Real Madrid janë të përgatitur për të thyer bankën në mënyrë që të vendosin për portierin belg të Chelseat, Thibaut Cour
Jashtë fushave deri në fund të sezonit? Alvaro Morata nervikos keq tifozët e Chelseat (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë i padisponueshëm për Chelsean që nga mesi i janarit, duke lënë një boshllëk në majën e sulmit. Sul
Conte ka mundësinë e fundit me WBA-në, pasuesi do të jetë i përkohshëm Futbollistët dhe tifozët vazhdojnë t’i dalin në mbrojtje dhe kurrësesi nuk dëshirojnë largimin e tij por e ardhmja e Ant
Conte falenderon tifozët për mirkuptimin dhe u premton se nuk do ta lërë Chelsean Antonio Conte është i bindur se nuk ka për të lënë pankinën e Chelseat. Në konferencën e fundit për shyp italiani ka thë
Isco po kërkon klubin e ri, ofertat për të vetëm sa shtohen Gazeta spanjolle AS raporton se Manchester City dhe Liverpooli do i bashkohen me Arsenalin në garë për shërbimet e Iscos
Morata e ka vendosur, nëse shkarkohet Conte largohet dhe ai Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, Morata është gati të ndryshojë karrierën e tij nëse Chelsea liron Conten nga detyrat
Mohamed Salah tregon se si e filloi karrierën e tij futbollistike, dështimin me Chelsean dhe shpërthimin tek Liverpooli Mohamed Salah ka dhënë një intervistë për gazetën e përditshme spanjolle Marca se si e filloi karrierën e tij futbollist
Didier Drogba mesazh mbrojtësit spanjoll të Chelseat Legjenda e Chelseat, Didier Drogba, i ka dërguar një mesazh motivimi mbrojtësit Cesar Azpilicuetës pas humbjeve të njëpa