999 rezultate për

charls

Ja si është shtëpia e Presidentit Nishani. Zonja e parë tregon “sekretet” e familjes presidenciale (VIDEO) Zonja e Parë e Shqipërisë, Odeta Nishani, për herë të parë ka rrëfyer në një intervistë në Top Channel, katër vitet e Pr
Princi Charls sot në Kosovë Princi Charls i Mbretërisë së Bashkuar dhe bashkëshortja e tij, Dukesha nga Cornëall, pritet që sot të të nisin vizitën
Kosova, vend tranzit terrorizmi Dhjetëra organizata "humanitare" në Kosovë ose kanë shfrytëzuar varfërinë në vend ose janë degë terroriste. Gjithasht