999 rezultate për

channel

Dalin pamjet, momenti kur themeluesi i Top Channel hipën në Ferrarin që më pas do t'i merrte jetën (VIDEO) Nëse do të ishte gjallë, themeluesi i Top Channel Dritan Hoxha do të ishte 50 vjeç, por një aksident fatal dhjetë vite m
Ditëlindja e Tanit të Topit, surpriza në përkujtimin e tij Sot, (16 tetor) Dritan Hoxha do të festonte ditëlindjen e 50. Themeluesi i Top Media-s u nda nga jeta në një aksident tr
Nevina Shtylla tregon për herë të parë arsyen pse u largua nga Klani Mbrëmjen e djeshme Nevina Shtylla ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” në Top Channel. Së bashku me të ftuarit e
La Top Channel, moderatorja tregon se do t'i bashkohet skuadrës së Edi Ramës Anjeza Maja është një nga moderatoret më të përfolura të këtij sezoni, pas largimit nga Top Channel, ku drejtonte bashkë
Elisa Spiropali i prish emisionin Luana Vjollcës tek Top Channel Duket se sezoni i parë në Top Channel nuk ka nisur mbarë. Shumë prej emisioneve të njohura ende nuk kanë nisur, ose kanë
Xhisiela tensionohet në studion e Opinion: Top Channel e ka montuar intervistën Xhisiela Maloku ka qenë e pranishmë në studion "Opinion" teksa gazetarët po diskutojnë për këtë cështje. Aty, Xhisiel
Sherr me Luana Vjollcën? Fifi sqaron përse iku nga Top Channel Fifi ka sqaruar më në fund se përse u largua nga “Top Channel” edhe për ata që mendojnë se pati mosmarrëveshje me Luana
Kjo është moderatorja shqiptare që do të konkurrojë Eni Çobanin (FOTO LAJM) Gjatë gjithë kësaj vere ajo ka udhëtuar nëpër shtete të ndryshme të botës; kudo ku ka shqiptar. Ashtu siç jemi njohu
Pas dhjetë vitesh në ekran, largohet Alban Dudushi? Emisioni i njohur “Top Show Magazine” në televizionin “Top Channel” është mbyllur përfundimisht. Pas dhjetë vitesh në
Jo vetëm Besin e Kimikatin, Gjebrea i merr Top Channel gazetaren simpatike Pas një konflikti me drejtuesit dhe largimit nga "Digitalb", moderatoren e njohur Bora Zemanin do ta shohim shumë shpejt
Nëse vdisni pas salsiçeve më mirë mos i shikoni këto pamje (VIDEO) Salsiçet janë ushqimi më i njohur i shpejt në Amerikë dhe vetëm atje hahen rreth 7 miliardë salsiçe gjatë verës. Por, p
"Pse të hoqën nga Top-i apo s'ja le shefit?", moderatorja reagon keq ndaj ndjekësit (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tj
“Të hoqën se s’ja le shefit”, moderatorja shqiptare vihet në siklet Këtë sezon të ri televiziv, moderatorja e njohur Anjeza Maja bëri bujë të madhe me lëvizjen nga emisioni i përditshëm i
U rikthye në Top Channel pas konflikteve, Jonida tregon projektin e ri Emisioni që riktheu Jonida Shehun në Top Channel quhet "Soirèe". Nga frëngjishtja, soirée do të thotë një mbrëmje intime
Rama po bie? Berisha korr "fitoren" e parë me shifra të frikshme (FOTO LAJM) E enjtja që kaloi ishte padyshim një ndër të enjtet politike më të "zjarrta". Dy figurat kryesore politike në Shqipë
Tv Klan apo Top Channel? Ky është televizioni më i pushtetshëm në Shqipëri Kush është televizioni më i pushtetshëm në Shqiqëri? BIRN analizoi të dhënat e bilanceve zyrtare të dhjetë kompanive
Këngëtarja shqiptare bëhet moderatore, së shpejti në Top Channel Këngëtarja Evi Reçi është njër ndër këngëtaret e cila nuk preferon të sjellë shpesh projekte të reja, por sa herë që vje
Jonida Shehu do të rikthehet sërish në Top Channel, cila është surpriza Sezoni i ri në televizionet shqiptare ka vetëm pak që ka nisur de mesa duket janë rezervuar edhe shumë surpriza të tjera
E pyesin për marrëdhënien me Bill Clintonin, Lewinsky braktis intervistën Monica Lewinsky ka ndërprerë në mes dhe është larguar nga një intervistë në Izrael, pasi iu bë një pyetje mbi marrëdhëni
Luana rikthehet fuqishëm në ekran, Top Channel i zbulon suprizën Moderatorja Luana Vjollca tashmë i ka hyrë seriozisht muzikës dhe tashmë po zhvillon edhe koncerte. Por të gjithë po