999 rezultate për

champions

Ronaldo: Duam ta fitojmë përsëri Championsin, është kompeticioni ynë "Lojtari i ndeshjes" kundër APOEL-it pas fitores 3-0 ku ai shënoi2 nga 3 golay e takimit se madrilenët janë sërish të ur
Arrigo Sacchi: Në Seria A kënaqem kur shikoj Napolin, por në Champions italianët janë turp Arrigo Sacchi ish trajneri kampion i Milanit në vitin 1989 dhe 1990 që momentalisht eshte opionionist në "Premium Spor
Notat e shqiptarëve pas ndeshjeve të para të Champions League, Hysaj më i miri Elseid Hysaj në versionin më të mirë nuk e ka ndihmuar dot Napolin të shmangë disfatën në ndeshjen e parë të Ligës së Ka
Lojtari i APOEL-it: Ndeshja ndaj Realit zgjati shumë, Ronaldo është i sinqertë Lojtari i APOEL-it, Roberto Lago tha pas ndeshjes në Santiago Bernabeo se Ronaldo i tha tij se penalltia që ata fituan n
Zgjidhet mbrojtësi më i mirë i ndeshjeve të para të Champions League, suprizë? Skuadra turke përveç triumfit si mysafire me rezultat 3-1 kundër Portos,ka bërë bujë të madhe edhe paraqitja e ish-mbroj
Reali e nis me fitore në Champions (VIDEO) Real Madridi e ka nisur me fitore mbrojtjen e titullin në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:0 në shtëpi Apoelin.
Rikthehen mbretërit me "Perandorin" e tyre në Champions League Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosia
Edison Kavani është legjenda e PSG-së në listën e golashenënuesve të Champions League Edinson Cavani me golin e shënuar kundër Celtic ka kaluar Zlatan Ibrahimovic, duke u bërë golashënuesi më i mirë i Paris
Chelsea e Unitedi fitojnë pa mund në Champions (VIDEO) Chelsea ka poshtëruar Qarabagun me gjashtë gola në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, ndersa Manchester Unitedi mpos
Ronaldo i gatshëm për Champions Pas afro një muaji, Cristiano Ronaldo do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare me Real Madridin, shkruan Gazeta Expr
UEFA zbulon shumën përfituese të skuadrave pjesëmarrëse në Champions League këtë sezon Të luash në kompeticion më të madh të klubeve në Europë (Champions League) do të thotë që edhe do të përfitosh një shumë
Mourinho: Favorit jemi vetëm sot, për fitimin e Championsit ka të tjerë Zhoze Murinjo thotë se skuadra e tij nuk është favorite për fitimin e Ligës së Kampioneve. “Në Ligën e Kampioneve ka
Conte rikthehet në Champions, ky do jetë formacioni i tij kundër Qarabag Chelsea dhe Conte i është kthyer Ligës së Kampionëve pas një viti mungese. Stamford Bridge i Bluve do të pres Qarabag
Fassone: Synimi i Milanit nuk ndryshon, të kualifikohemi në Champions Marco Fassone mbwshteti synimin keryesorw tw Milanit qw është përfundimi në top katër dhe kthimi në Ligën e Kampionëve.
Milan ka gati goditjet super të mëdha në merkato, por fillimisht duhet kualifikimi në Champions Sipas Tuttosport, Milan ka filluar të mendojë për emrat e rinjë të merkatos për verën e ardhshme. Kuqezinjtë nuk do t
Marcelo: 16 vjeç nuk e dija çfarë është Champions Liga Sot pas 3 Champiosave të fituar Marcelo, e ka pranuar se më parë nuk e ka ditur se çfarë është ky kompeticion. Lojtari q
Shorti i Champions League me përballje drithëruese, super sfida Barca – Juve Shorti i fazës së grupeve të Uefa Champions Leaghue u hodh sot në Monaco. Vazot u trazuan nga legjenda e Romës, Totti
Zbuloni ku dhe kur do të luhet finalja e Champions League 2017-2018 Sot me fillim prej orës 18:00 në Monaco të Frances do të hidhet shorti për fazën e grupeve në Champions League 2017/18.
Buffon tregon pengun e jetës së tij Teksa udhëtoi për në Monaco për hedhjen e shortit për fazën e grupeve në Ligën e Kampionve, Gianluigi Buffon foli për at
Sot hidhet shorti për fazën e grupeve të Uefa Champions League Me ndeshjet e mbrëmshme janë kompletuar të gjitha 4 vazot e Champions League. Si pasojë dhe shortin është gati i cili