999 rezultate për

chambly

Ndodh në Francë, klubi amator ja kalon Realit për sponsor (FOTO LAJM) Skuadra franceze FC Chambly, është ngjitur për herë të parë në divizionin e dytë, dhe për të mbijetuar në këtë ligë ajo
Hidhet shorti i Kupës së Francës (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për ndeshjet çerekfinale në Kupën e Francës. Shorti e ka vënë Paris Saint-Germainin përballë Mars
Francë, Chambly frymëzohet nga Interi (FOTO LAJM) Klubi i Futbollit Chambly-Thelle, i krijaur në vitin 1989 dhe që militon në kategorinë e katërt franceze, frymëzohet nga