E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

cfare

Leipzig në borxh me Liverpoolin, për çfarë bëhet fjalë? Skuadra e Leipzingut duhet t’i paguaj Liverpoolit kompensim prej 1.3 milionë dollar për ndeshjen e dytë të Ligës së Kamp
Çfarë është "Dita Ndërkombëtare e Grave" dhe pse e festojmë në 8 Mars (FOTO LAJM) Sot, në gjithë botën festohet Dita Ndërkombëtare e Gruas. Jo vetëm që do të kremtohen arritjet e grave, por edhe do të v
Çfarë ndodh me Anglinë ditën që mbretëresha Elizabetë II ndërron jetë? Çfarë thonë protokollet mbretërore që duhet bërë nëse madhëria e saj ndërron jetë? Në rastin e vdekjes së mbretëreshë
Ylli i Wolves lë "nam" para portës, shikoni çfarë rasti ka humbur (VIDEO) Aston Villa priti Wolves në shtëpi, në kuadër të javës së 27-të në Premier League. Edhe pse skuadra krijuan raste shë
Pa bukë e ujë në spital? Ish-ministri pyet mjeken: Për çfarë do i drejtohesh prokurorisë? "Për çfarë do ti drejtohet mjekja prokurorisë? Për ndjesinë e barkut bosh të pacientit?!..." Ish-ministri i Drejtësis
"Bluza e vaksinës" po bëhet trend: E gjeni dot çfarë modeli ka? (FOTO LAJM) Kush do e mendonte që procesi i vaksinimit do sillte trende mode? Ky model i bluzave është 100% praktik dhe tregon se je
Festë te Partizani para ndeshjes me Skënderbeun, çfarë ndodh në stërvitjen e të kuqve (FOTO LAJM) Partizani do të përballet ditën e nesërme me Skënderbeun duke filluar nga ora 16:00, në “Elbasan Arena”, teksa duket se
Bëhen bashkë në mes të natës, çfarë i mblodhi motrat Vjollca (FOTO LAJM) Përtej shembullit të suksesit si vajza ekrani dhe shumë të dashura për publikun, motrat Vjollca, Luana dhe Marina kanë t
Na bënë sytë apo çfarë? Tea dhe Bearti rikthehen në "Për’puthen"! (FOTO LAJM) Tea dhe Berati janë çifti më i diskutuar i momentit në showbiz. Pasi skandali i lidhjes së tyre u bë publik, në media dh
Artan Hoxha hap arkivat: Çfarë ndodhi me avionët luftarakë të Shqipërisë? Gazetari Artan Hoxha ka nxjerrë nga arkivat një foto të realizuar disa vite më parë. Bëhet fjalë për vitin 1998, ku
Dy ushqimet që do t'ju shpëtojnë si me magji nga shenjat e akneve Pasi aknet kanë ikur shpesh lënë në fytyrën tonë apo ne vendin ku kanë dalë shenja të ndryshme. Trupi përpiqet të riparo
Drenthe zbulon sekretet e Realit: Ja çfarë bënte Ramos para se të vinte CR7 në Madrid (VIDEO) Në moshën pothuajse 34 vjeç, karriera e Royston Drenthe vijon në lagjet e varfëra të futbollit spanjoll, në radhët e Rac
Tërmetet po shtohen shumë dhe shkak është kjo dukuri natyrore Greqia u godit nga 2 tërmete në zonën e Thelasisë, duke shkaktuar dëme të mëdha dhe frikë të banorët. “Tërmetet binja
Çfarë i shkakton sekrecionet e bardha gjatë ose pas seksit? Kur duhet të shqetësoheni Sekrecionet e bardha janë lëngje që dalin nga vagina gjatë dhe pas aktivitetit seksual. Disa prej tyre kanë për qëllim t
Rama thumbon Bashën: Mos e votoni se nuk zgjohet dot në 3 të mëngjesit po ra tërmet Në daljen e sotme për mediat në rrugën drejt 25 prillit, kryeministri Edi Rama ka dhënë të gjitha arsyet se pse qytetarë
Me çfarë ta zëvendësojmë dhënien e dorës (FOTO LAJM) Gjasat janë që edhe pasi pandemia të marrë fund, nuk do të takohemi e përshëndetemi më si më parë. Të paktën për pak koh
Çfarë po ndodh? Ronela Hajati kapet "mat" me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është shumë e komentuar për jetën private. Së fundmi, ajo është fotografuar me këngëta
Çfarë hanë shqiptarët?! Policia arreston tregtarin që i ndryshonte ushqimeve datën e skandencës 10 persona janë arrestuar nga Policia në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Njëri prej të arrestuarve është një tre
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen Sot në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon ishte e ftuar Anita Haradinaj, e cila u bë pjesë e diskutimit rreth kthimit të dhurat
Ndryshon Instagram, shikoni çfarë ka bërë Instagrami po zgjeron gjithnjë e më shumë ndërveprimin "live" të shumë njerëzve njëkohësisht. Falë opsionit të ri të Ins