999 rezultate për

cez-it

Shpërthejnë deputetët e PS ndaj ministrave: S'largojnë të korruptuarit Në Komisionin e Ekonomisë për diskutimet e raportit vjetor të 2015-s, kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Bujar L
KOMENT/ Përse Meta kërkon “kokën” e Tahirit? Koment nga Albeu.com U duk se u vendos paqja mes Ramës dhe Metës pas takimit të së shtunës, por zhvillimet e dy
SHËNIM: A po luajnë Berisha e Meta “me pasa” më Ramën? Është një lojë klasike me top ku njëri prej pjesëmarrësve futet në mes dhe përpiqet t’i marrë topin dy apo më shumë lojt
SHËNIM/ Metës i mjaftuan 24 orë për ta kthyer situatën në favor të tij Duket se kanë mjaftuar disa takime gjysmë publike të kreut të Kuvendit, Ilir Meta si edhe disa mesazhe të koduara të tij
Basha: Do ti shkojmë deri në fund aferës së CEZ Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka thënë se PD-ja do ti shkojë deri në fund hetimeve poër aferën e CEZ-it. Si
Meta "malsori" e ka me “moçalorin” Dritan Prifti? Kreu i Kuvendit Ilir Meta pati një ditë të ngjeshur takimesh sot, ku fillimisht u prit nga Presidenti Nishani dhe më pas
Xhaferaj: CEZ-i po mbulon skandalin Tahiri, opozita të mos ndjekë axhendën e qeverisë Skandali i CEZ-it ka përfshirë të gjithë sferën publike të vendit duke nxitur edhe një shqetësim të qarqe të caktuara po
SHËNIM/ Meta u kujdes të thotë se e ka mirë me amerikanët Skandali i CEZ-it si edhe fërkimet me PS-në pas zgjedhjeve lokale kanë rritur pasigurinë rreth të ardhmes politike në kr
KOMENT/ A rrezikon skandali i CEZ të mos hetohet kurrë? Koment nga Albeu.com Pas deklaratave të bujshme ditën e djeshme të ish-kryeministrit Beridha dhe kreut të Kuvend
Ramës i sugjërojnë të shkojë në zgjedhje të reja pa LSI-në Pas zërave për një krisje të fortë mes Ramës dhe Metës gjatë verës që sapo shkoi, të cilat u konsideruan si spekulime, t
Ja si u kërcënua dëshmitari kyç i çështjes CEZ (VIDEO) Një video e publikuar nga televizioni “News 24” shfaq haptazi kërcënimin që i bëhet dëshmitarit të çështjes së CEZ-it, t
PD: Rama i fali borxhet CEZ-it Deputeti i Partisë Demokratike Sherefedin Shehu deklaroi sot se në mungesë të plotë të transparencës, Edi Rama, hoqi dor
Policia arreston 5 punonjës të CEZ-it në Elbasan Pesë punonjës të kompanisë CEZ Shpërndarje në Gramsh janë arrestuar nga policia me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Str
Lista me institucionet që nuk kanë paguar lekët ndaj CEZ-it Kryeministri Edi Rama ka miratuar dhe listën e borxheve që institucionet shtetërore kanë ndaj CEZ pa paguar. Janë mili
PD: Në krye të CEZ-it në Durrës, një i dënuar Partisë Demokratike vijon akuzat ndaj qeverisë për emërimin e personave me precedent në funksione shtetërore. Zëdhënësja
Prokuroria lëshon 15 urdhër-arreste për punonjësit e CEZ Task-Forca e Prokurorisë kërkon firmosjen e 15 urdhër-arresteve për punonjës të CEZ-it. Sipas prokurorisë, në ditët në v
Tiranë, atentat drejtorit të CEZ-it në Laç Një 45-vjeçar mbeti i plagosur pasditen e sotme e armë zjarri në një kazino në Tiranë. Sipas policisë shtetasi Petrit M
Elbasan, CEZ vijon aksionin për ndërprerjen e energjisë për debitorët CEZ Shpërndarje vijon aksionin për ndërprerjen e energjisë elektrike për konsumatorët debitorë. Sot punonjësi e CEZ janë
CEZ: Fitojmë ndaj Shqipërisë në Arbitrazh CEZ deklaron se do të fitojë ndaj shtetit shqiptar në arbitrazh. Kjo deklaratë është bërë nga në një të përditshme të Pr
Gjykata bllokon 2 milion euro të CEZ-it Gjykata civile e Tiranës ka vendosur sekuestro konservative mbi llogaritë bankare dhe asetet e sekuestrueshme të shoqëri