999 rezultate për

ceshtjen

Buffon mund të dënohet, komisioni disiplinor po shqyron çështjen Portieri i Juventusit Gigi Buffon është nënshtruar në komisionin disiplinor për përdorimin e një fraze blasfemuese (që s
Arian Çani: Rama erdhi nga Greqia me 7 mijë vaksina Moderatori Arian Çani është shprehur në emisionin “zonë e Lirë” se ka informacione për pesë çështjet që ka biseduar krye
Ahmeti: Zaev rrezikon karrierën politike për të zgjidhur çështjen me Bullgarinë Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti komentoi intervistën e kryeministrit Zoran Zaev të dhënë për BGNES. Ahmeti vlerësoi se Z
Koeman reagon në lidhje me çështjen Griezmann-Messi “Jam i lodhur duke qenë gjithmonë problemi i gjithçkaje në klub”. Në momentin që po dilte nga aeroporti pas kthimit
​Selmanaj takim virtual me ambasadorët e BE-së, sjell në vëmendje çështjen e vizave Zëvendëskryeministrit Driton Selmanaj sot ka zhvilluar një takim virtual me shefin e Zyrës së BE-së në Kosovë, Ambasador
Lleshaj nxit qytetarët të "spiunojnë" në polici të prekurit me COVID-19 që thyejnë karantinën "Ftoj këdo që ka informacion, edhe median, që jo vetëm të ngrenë çështjen në tërësinë e saj, por edhe ta ngrenë çështjen
Biden në avantazh, Trump bën lëvizjen e papritur: Çon çështjen në Gjykatën Supreme Presidenti amerikan Donald Trump po i drejtohet kombit nga Shtëpia e Bardhë. Pak më herët ai ka shkruar në Twitter për t
Fjalët e Benzemasë trazuan ujërat te Reali, një bisedë kokë më kokë me Vinicius për të mbyllur çështjen Si për mos të mjaftuar rezultatet e dobëta në këtë fillim sezoni, fjalët e Karim Benzemasë për Vinicius Junior erdhën si
Kush e çoi çështjen e detit në Hagë, Rama shfryn përpara gazetarëve Kryeministri Edi Rama në një dalje për media nga ambientet e kryeministrisë, ka folur dhe në lidhje me dërgimin e çështj
Media greke zbulon tradhtinë në Tiranë: I bëmë presion për detin, ata pranuan Hagën Ajo që në Shqipëri u shfaq si një marrëveshje për të shkuar në Hagë për të zgjidhur çështjen demarkacionit të detit me G
Në një mendje me Ramën për detin, Basha- ministrit grek: Të hiqet ligji i luftës! Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias kishte rezervuar një takim edhe me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim B
Ministri grek vizitë në Shqipëri, PDIU përplaset me policinë në protestë Eshtë pritur me protesta vizita zyrtare e Ministrit të Jashtëm të Greqisë, Nikos Dendias në Tiranë. Partia Drejtësi I
Maqedoni-Kosovë, vendoset për çështjen e tifozëve Ndeshja e gjysmëfinales së "Play-off" të Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës do të luhet pa praninë e
Tërmeti i 26 nëntorit i shkatërroi pallatin, banorët çojnë çështjen në SPAK Banorët e pallatit nr 8, në lagjen 5 të qytetit të Durrësit kanë dërguar çështjen e dëmtimit të banesës së tyre në SPAK.
Dëshmia: Politika anti-amerikane e Enverit, që la pa zgjidhur çështjen çame Publikohet historia e panjohur e delegacionit shqiptar të kryesuar nga zv/ministri i parë i Punëve të Brendshme, kolonel
“Politika anti-amerikane e Enverit, që la pa zgjidhur çështjen çame”, dëshmia e ish-zëvendësit të Koçi Xoxes Publikohet historia e panjohur e delegacionit shqiptar të kryesuar nga zv/ministri i parë i Punëve të Brendshme, kolonel
Ahmeti thotë se ka kontaktuar me Ziadin Selën për çështjen e kryeministrit shqiptar I ftuar në emisionin Pressing, kreu i BDI-së Ali Ahmeti tha se pas zgjedhejve të 15 korrikut do të takoj krerët e partiv
Zvarritet dosja "e nxehtë" e Llallës, gjykata e shtyn çështjen në nëntor Ka përfunduar seanca për Adriatik Llallën, shqyrtimi i dosjes së të cilit u shty për në nëntor. Avokati kërkoi kryerj
Ekzekutimi i Arben Bilalit, prokuroria pushon çështjen për Gjergj Cukalin Prokuroria e Tiranës ka pushuar çështjen e Gjergj Cukalit, si i dyshuar për vrasjen e ish policit Arben Bilali në janar
Apeli kthen për rigjykim çështjen “Tahiri” Gjykata Posaçme e Apelit kthen për rigjykim çështjen e Saimir Tahirit. Vendimi i sotem vjen pas nje seance qe zgjati