999 rezultate për

ceshtjeje

Vuçiç: Serbia ka vetëm disa pika për të përmbushur Marrëveshjen e Brukselit Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiç është shprehur se nuk pret që Bashkimi Evropian të bëjë presion kundër Kosovës p
Klubet që kërkojnë Messin, mes tyre edhe Interi (FOTO LAJM) Fantazi merkatoje apo diçka më shumë. Lionel Messi larg Barcelonës, diçka që duket shumë e vështirë të ndodhë, por nëse
Nëna e Bitrajt: Im bir nuk solli asnjë lek në shtëpi Nëna e Ardian Bitrajt hedh poshtë lajmin se në shtëpinë e djalit të saj janë gjetur para. Në një rrëfim të shkurtër për
Gruevski i përgjigjet përfaqësueses së OSBE-së Kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski i është përgjigjur letrës së përfaqësueses për Media të OSBE-së Dunja Mijatov
Rusia mbështet qëndrimin e Serbisë në lidhje me Kosovën Rusia mbështet qëndrimin e Serbisë në lidhje me Kosovën, por konsideron se zgjidhja e kësaj çështjeje i takon Serbisë, k
Mbështesin të fortit, për arsye sigurie Pas fitores së Tomislav Nikoliqit në zgjedhjet presidenciale në Serbi, analistët politikë ballkanas dhe ndërkombëtarë vl
Në Shqipëri ngatërrohet flamuri i Kosovës me të Bosnjes (VIDEO) Punonjësit e fabrikave të çimentos protestuan një ditë më parë në Tiranë ndaj taksës së referencës për çimenton, të vend
Eksperti i merkatos angleze: Drogba është pranë Milanit Aksi Itali-Angli bëhet akoma më i nxehtë në merkato pas sëmundjes së Antonio Kasanos që ka detyruar Milanin të hedhë syt