999 rezultate për

cesc

Pallotta: Ende po e kërkojmë Messin Roma ka caktuar ish shefin e financave të Barcelonës, Francesco Calvo si oficer për të ardhura, por presidenti James Pal
Cesc Fabregas tregon arsyen se pse Iniesta e nisi nga stoli ndeshjen ndaj Rusis Në ndeshjen përballë Rusisë Iniesta e ka nisur nga stoli dhe kjo ra në sy të të gjithëve. Trajneri i Spanjë i ka bef
Cesc Fabregas tregon lojtarin më të mirë i të gjithë kohërave Ish-lojtari i Barcelonës, Cesc Fabregas, ka thënë se Lionel Messi është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave edhe nëse
Zyrtare: Di Francesco rinovon kontratën me Romën Roma i ka rinovuar kontratën trajnerit italian, Eusebio Di Francesco edhe për një sezon tjetër. Di Francesco kishte n
Cesc Fabregas ironizon në rrjetet sociale me Lopeteguin Shkarkimi i trajnerit Julen Lopetegui nga kombëtarja e Spanjës, duket se e ka gëzuar tej mase mesfushorin Cesc Fabregas,
Edhe Chelsea vihet në gjurmët e Asamoas Inter besohet se është shumë pranë sigurimit të nënshkrimit të Asamoah duke mos lënë pas edhe interesimin për Stefan De
Di Francesco shreh keqardhjen pas eleminimit: Krenar për lojtarët Roma e pafat është jasht Champions Leahue këtë sezon. Me dy penallti të mohuara, dhe dy gola që erdhën si pasojë e gabim
"Gladiatori" përkrah ekipin e Di Francescos: Forza Roma Russell Crowe është një nga aktorët më të njohur në botë. Filmi i tij më i suksesshëm është padyshim “Gladiatori”. D
Di Francesco shpjegon se si ekipi i tij mund të shkojë nëfinale Roma e di se ka nevojë për një tjetër mrekulli si kundër Barcelonës për t’u kualifikuar ndaj një Liverpooli që këtë sezo
Di Francesco: Ai bëri diferencën ndaj nesh Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco ka fol sërish për Mohamed Salah, për të cilin thotë se e bëri diferencën në ndesh
Di Francesco vlerëson Salan: Ishte arma e Liverpoolit që Roma nuk e kishte Eusebio Di Francesco pranon se në humbjen kundër Liverpoolit 5-2 Mohamed Salah “bëri diferencën” duke shënuar dhe asistu
Di Francesco me dhimbje koke, lëndohen dy futbollistët kryesorë të skuadrës Dy mesfushorët e Romës; Diego Perotti dhe Kevin Strootman janë në dyshim për të luajtur kundër Chievos dhe Liverpooli pa
Po sikur Roma të mos e kishte shitur Salah, çfarë do ndodhte? Di Francesco përgjigjet Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco nuk dëshiron ta mendojë se çfarë do të kishte ndodhur sikur klubi nga kryeqyteti
Di Francesco pranon se nuk mund të fitojë në fushën e Liverpoolit Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco e njeh forcën e Liverpoolit në Anfield dhe si pasojë e di se aty nuk mund të fito
Di Francesco: Përballemi me një kundërshtar shumë agresivë Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco gjatë konferencës është cilësuar si një vizionar europian, ku ka përdorur ironinë
Di Francesco kthehet në favoritin kryesor për stolin e Chelseat Antonio Conte me shumë mundësi do të largohet nga Chelsea në fund të sezonit. I pari në listën që pritet ta zëvendëso
Di Francesco i gatshëm për Liverpoolin: Jam i kënaqur me ekipin tim, jemi gati Roma arriti të mposhtë në udhëtim Spalin 0-3. Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco ka mbetur tejet i kënaqur me paraqi
Ky është formacioni më i mirë i Arsenalit të drejtuar nga Wenger Pas 22 vitesh, Arsenali ka konfirmuar se Ëengeri do të largohet nga “Topçinjtë” në fund të sezonit. Formacioni histor
Morata u tërbua kur e ndërruan, ja kush e qetësoi (VIDEO) Morata ka shpërthyer pas zëvendësimit në sfidën me Burnley. 19 minuta para fundit, për shkak të disa rasteve të mira që
Di Francesco: Jam shumë krenar që jam trajner i Romës Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, thotë se nuk i pëlqejnë skuadrat që zhvillojnë lojë defensive dhe se atij i pëlq