999 rezultate për

cesar

Sfida e basketbollit kthehet në ring boksi, "lumë" grushtash mes protagonistëve (VIDEO) Fundi i një ndeshje basketbolli në shkollën e mesme në Phoenix u kthye në një ring të vërtetë boksi. Gjithçka nisi në
Si në Shqipëri, sfida e basketbollit kthehet në ring boksi (VIDEO) Fundi i një ndeshje basketbolli në shkollën e mesme në Phoenix u kthye në një ring të vërtetë boksi. Gjithçka nisi në
Hap tunel të përgjojë gruan, e peson keq bashkëshorti xheloz Bashkëshortja e la për xhelozinë e tij të tepërt. Por edhe pse të ndarë ai vazhdoi me të njëjtën sjellje derisa e pësoi
‘A i bie ndonjëherë me të majtën?’, Belinda vendos në siklet Olen Çesarin Pas Besa Kokëdhimës, i ftuar në “Xing me Ermalin” ka qene edhe violinisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Olen Çesari i
Julio Cesar tregon arsyen pse Paqueta zgjodhi Milanin Në një intervistë për "Omni Sports", ish-portieri i Interit, Julio Cesar, foli për futbollistët brazilianë që luajnë në
Përplasja Azpilicueta-Kane, FA merr vendimin për sulmuesin e Tottenhamit Sulmuesi i Tottenham Hotspur, Harry Kane, është përfshirë në një zënkë me mbrojtësin e Chelsea, Cesar Azpilicueta. Dy
Julio Cesar i jep fund karrierës midis lotëve Sfida mes Flamengos dhe Atletico Mineiros i ka dhënë fund karrierës së Julio Cesar, që vendosi të ‘varë dorezat’ në mosh
Julio Cesar tregon 2 komponentët nga Mourinho, një i mirë e tjetri i keq Portieri brazilian, dikur i Interit, Julio Cesar, ka zbuluar një bisedë të tijën me trajnerin Jose Mourinho. Ai kisht
Julio Cesar njofton tërheqjen nga futbolli Një tjetër emër i rëndësishëm i futbollit ka vendosur të tërhiqet nga futbolli i luajtur në fund të sezonit. Portieri br
Sporting kalon në avantazh (VIDEO) Sporting Lisbona ka kaluar në avatazh kundër Romës Goli është shënuar nga mesfushori Bruno Cesar me portë të boshati
Morata zbulon se kush e bindi që ti bashkohet Chelseat 24-vjeçari u ul në aeroportin e Heathroë. Para se të kryejë vizitat mjeksore të tij me blut ai shpjegoi se Cesar Azpilic
Olen Çezari koncert në Tiranë, prej dy vitesh i dashuruar (VIDEO) Artisti i njohur shqiptar ndodhet në Tiranë për koncertin që do të mbajë në Pallatin e Kongreseve. Fillimisht ishte mend
Interi kërkoi dy penallti, ja sqarimet për rastet e dyshimta (FOTO) Derbi i Italisë ndërmjet Juventusit dhe Interit është shoqëruar me polemika të shumta për gjykimin që ka bërë arbitri Ri
Zyrtare/ Prandelli trajner i Valencias Valencia ka emëruar zyrtarisht Cesare Prandellin trajner të ri të skuadrës. Përmes sajtit zyrtar të klubit, Valencia
Maldini letër emocionuese për babain e tij Në ditën e varrimit të Cesare Maldinit, të gjashtë fëmijët e tij kishin dëshirë t’i dedikonin një letër. Ja çfarë ishte
Top 11 futbollistët më të mirë që ka stërvitur Cesare Maldini (FOTO LAJM) Futbolli italian dje ka humbur një ikonë që ka dhënë shumë për futbollin si Cesare Maldini. Ai ka pasur një karrierë të
Ja çfarë shkruan Paolo Maldini për të atin Cesare Sot është ndarë përfundimisht nga babai i tij dhe ajo që ka mbetur janë vetëm kujtimet. Paolo Maldini, sigurisht nuk e k
Jeta e Cesare Maldinit në 20 imazhe (FOTO LAJM) Ish trajneri dhe futbollisti i Milanit, Cesare Maldini u nda nga jeta disa orë më parë. 84 vjecari ka qenë futbollit i M
Prokuroria dërgon për gjykim Cesar Augusto Pelaez Triana për trafik droge Një shtetas me origjine kolumbiane dhe me shtetësi spanjolle i cili është vënë në pranga një vit më parë për trafik drog
Kristen Stewart e para amerikane që fiton çmim “Cesar” Kristen Stewart bëhet aktorja e parë amerikane që fiton një çmim “Cesar”, ekuivalenti francez i çmimeve “Oscar”, e cila