999 rezultate për

cervenkovski

Kush është ministri i ri i jashtëm që kaloi nga kabineti i Cërvenkovskit në atë të Gruevskit? Diplomati 44 vjeçar, Nikolla Dimitrov, njihet për karrierën e tij të bujshme në institucionet vendit. Prindërit e tij is
Cërvenkovski letër Ivanovit: Nuk kam kërkuar dhe as nuk e pranoj faljen tuaj Ish presidenti i Maqedonisë, Branko Cërvenkovski gjatë ditës së sotme nëpërmjet një letre publike ka kërkuar që presiden
Petrov: Gligorovi kalbet në Butel, së shpejti do ta shoqërojë edhe Cërvenkovski Todor Petrov, kryetar i Kongresit Botëror Maqedonas dhe ish-deputet, ka bërë një analizë pse VMRO-DPMNE duhet të fitojë
Cërvenkovski: Ky regjim nuk rrëzohet me "like" ne Facebook Branko Cërvenkovski përmes një letre ka deklaruar se përgëzon për guximin liderin aktual të LSDM-së, Zoran Zaev dhe se I
Incizimi për Cërvenkovskin ka dalë gabimisht (?!) Nga LSDM thonë se incizimet nga biseda mes Mijallkovit dhe Latasit, kanë dalë gabimisht. “Biseda konkrete ka një pjes
Zhernovski: Po mos të ishte Cërvenkovski, nuk do të fitoja “Po mos të ishte Cërvenkovski, nuk do të fitoja në Qendër”. Kështu ka deklaruar kryetari i komunës Qendër, Andrej Zherno
Cërvenkovski refuzon të komentojë përgjimet Ish-lideri i LSDM-së, Branko Cërvenkovski, ka refuzuar të komentojë përmbajtjen e bisedës së djeshme mes Mijallkovit dhe
Ja pazaret që ka bërë Branko Cërvenkovski me Mijallkovin Edhe Branko Cërvenkovski ka bërë pazare parazgjedhore me Sasho Mijallkovin në zgjedhjet e fundit lokale. Një pjesë e bis
A do të kthehet Cërvenkovski në krye të LSDM-së?! Shumë media po aludojnë se në krye të social-demokratëve të Maqedonisë mund të kthehet ish-lideri i saj, Branko Cërvenko
Cërvenkovski: LSDM është në krizë të thellë Ish-lideri i social-demokratëve, Branko Cërvenkovski është prononcuar më në fund për mediat. Ai kishte thuajse një vi
Nuk përçahet opozita, Cërvenkovski në krah të Zaevit Nuk është përçarë opozita maqedonase, LSDM. Një përçarje e mundshme e saj mund të vinte, pasi u raportua se Kongresi
Gruevski: Zaev kopje e Cërvenkovskit, ia vë fajin popullit Në tubim e mbajtur në Ohër nga VMRO-DPMNE , ka folur edhe kryeministri i vendit, Nikola Gruevski. Ai replikoi kundër li
Gruevski: Pendarovski është kopje e Cërvenkovskit Në tubimin e VMRO të mbajtur në Demir Hisar, lideri i VMRO-së, Nikola Gruevski tha se kandidati i LSDM-së është një pers
Cërvenkovski mund të jetë kandidati i LSDM-së për president Kur zgjedhjet presidenciale në Maqedoni jane rreth dy muaj larg për partinë LSDM ka përfunduar propozimi i kandidatëve p
Uji i Bekuar, Gruevski në Strugë, Cërvenkovski në Ohër Me rastin e festës së Ujit të Bekuar, kryeministri Nikolla Gruevski ka qenë prezent në hedhjen e kryqit në lumin Drini i
VMRO-DPMNE: Premtimet e Zaev, kopje të Cërvenkovskit VMRO-DPMNE ka reaguar ndaj premtimeve të Lidhjes Social-Demokrate, duke i cilësuar të ekzagjeruara dhe joreale. Part
Zaev "mposht" Cërvenkovskin Vetëm disa muaj nga marrja e drejtimit të partisë, lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka rritur numrin e mbështetësve. Ai ë
Branko Cërvenkovski do të arrestohet "Gjatë fillimit të nëntorit, ish-lideri i LSDM-së, Branko Cërvenkovski do të arrestohet", - kështu deklaroi kryetari i o
Cërvenkovski, pushime në SHBA? Ish-kreu i Lidhjes Social-Demokrate, Branko Cërvenkovski, thuhet të ketë udhëtuar me bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë
Cërvenkovski dëshiron të bëhet president? Ndoshta vitin e ardhshëm ish lideri i LSDM-së, Branko Cërvenkovski mund t,i rikthehet sërish politikës, por këtë herë pë