E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

certifikuar

Zgjedhjet ende të pa certifikuar, Komiteti Ekzekutiv vazhdon me mbledhjet Gjykata e Tiranës nuk i ka certifikuar ende zyrtarisht, zgjedhjet e 7 shkurtit në Asamblenë zgjedhore të FSHF, që zgjodh
Ministri emëron ish-drejtoreshën e tij anëtare të Këshillit Drejtues Në mesin e katër anëtarëve të emëruar në Këshillin Drejtues të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” është edhe
Deklarata e fortë e deputetit: Provat kundër Tahirit janë të çertifikuara nga Italia Deputeti i PD-së Gent Strazimiri në studion e emisionit “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa ne “News24” ka deklaruar
Këto janë vendimet e marrra sot nga KQZ Komisioni Qendor Zgjedhor në mbledhjen e sotme, i ka zëvendësuar 63 kandidatë, nga 86 sa ishin decertifikuar me qëllim t
KQZ certifikon listën me rreth 2 milion votues Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë ka certifikuar listën përfundimtare të votuesve. Sipas listës së certifikuar
KQZ gati për të çertifikuar listën përfundimtare të votuesve ​Komisioni qendror i zgjedhjeve pritet të miratojë dokumentin përmbledhës për certifikimin e listës përfundimtare
Ja çfarë është kozmetika bimore Kozmetika natyrale eshte bere nje trend i fuqishem i ketyre viteve te fundit. Çdo vit e më shumë njerzit janë shumë
Forca Ajrore: Dy pilotët ishin të trajnuar dhe çertifikuar Forca Ajrore e Republikës së Shqipërisë kanë sqaruar se dy pilotët që humbën jetën në aksidentin tragjik të 6 prillit, i
LR-PDSH sjell shifra: Përfaqësim katastrofal i shqiptarëve në institucionet e drejtësisë Edhe pse BDI është në pushtet dhe drejton Ministrinë e Drejtësisë, përfaqësimi i shqiptarëve në këtë dikaster është kata
MBZHRAU, tre marrëveshje bashkëpunimi me Universitetin Bujqësor Ministria e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave firmos tre marrëveshje bashkëpunimi me Universiteti
Mitrovicës i dorëzohen librat e certifikuar të gjendjes civile Komunës së Mitrovicës i janë dorëzuar sot librat e certifikuar të gjendjes civile të kthyera nga Serbia. Në Agjencinë e
Mavriqi: Janë çertifikuar 92 subjekte politike Komisioni Qendror i Zgjedhjeve deri më tani ka çertifikuar plot 92 subjekte politike të cilat do të marrin pjesë në zgje
KQZ-ja nuk e ka çertifikuar listën "Srbija" Lista qytetare "Srbija" nuk është certifikuar ende nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Këtë e bëjnë të ditur zyrtarë të
Ende asnje iniciativë serbe nuk është çertifikuar Asnjë prej iniciativave serbe të veriut nuk është certifikuar për të marrë pjesë në zgjedhjet lokale të 3 nëntorit.Sonte
KQZ-ja ka çertifikuar 70 subjekte politike Udhëheqja e Zyrës për Regjistrim në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve Miradije Mavriqi ka thënë se janë regjistruar rreth
Mavriqi: Nuk prejudikoj, në proces jemi Nga zyra për regjistrimin e partive politike në KQZ janë certifikuar 52 subjekte të reja, ndërsa vazhdohet që të shqyrto
Kontrolle në pikat e furnizimit me karburant Pikat e furnizimit me karburant nuk do të mund ti fshihen më tatimeve pasi dy pajisje të veçanta janë certifikuar dhe pr
Zyrtarizohen 8 kandidatura për kreun e komunës Ferizaj Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar kandidatët për Kryetar Komune për Zgjedhjet e Jashtëzakonshme që do të mba