999 rezultate për

cermonia

LIVE nga cermonia e Topit të Artë (FOTO LAJM) Cermonia e Topit të Artë ka filluar dhe nga çasti në çast do të shpallet fituesi i këtij çmimi. Dy lojtarët që e kan
Detajet nga Cermonia hapëse e Kupës së Botës, do të këndojë Era Istrefi ? Para se të fillojë hapja e ceremonisë këtë verë të kampionatit botëror Rusia 2018, sipas Goal dhe disa mediave të tjera
Ditë zie kombëtare, organizohet cermonia e varrimit të 30 policëve të vrarë në Stambolk Turqia po organizon cermoninë e varrimit të viktimave nënpunës policorë dhe pjestarë të sigurisë të cilët humbën jetën n
Sot cermonia madhështore e hedhjes së shortit për "Brazil 2014 Diskutimet për shortin janë duke përfunduar, shorti që do të përcaktojë 8 grupet e "Brazil 2014" është gati të nisë. Duk
Euro 2012, Varshava gati për "fërshëllimën" e parë (VIDEO) Kryeqyteti polak, Varshava është zgjuar i qetë sot. Edhe pse është ky qytet ai që do ti japë startin Euro 2012, rrugët e