999 rezultate për

ceremonive

U jepet lamtumira anëtarëve të familjes Greku U përcollën në banesën e fundit 3 pjetarët e familjes Greku. Pëllumb Greku, Celnike Greku dhe Saimir Greku iu dha lam
Rama dhe Mustafa homozhe tek varri i Ibrahim Rugovës Në kuadër të 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, dy kryeministrat ai i Kosovës dhe ai i Shqipërisë, bënë homazhe në v
5-vjetori i Pavarësisë, diskutohen planet për organizimin e ceremonive Nën drejtimin e kryetarit të Këshillit Organizativ për Shënimin e 5-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, zëvendëskryeminis
Pritje madhështore për Angela Merkel Qeveria e Kosovës ka vendosur që kancelares gjermane Angela Merkel t’i rezervojë një pritje madhështore në vizitën e saj
Te dhenat e fundit rreth varrimit dhe ceremonive mortore te kryetarit Rugova. Informacione rreth dates se varrimit dhe mbledhjeve te fundit si ajo e keshillit te varrimit, mbledhja komemorative e ak