999 rezultate për

ceremonise

Kaos dhe përleshje, çfarë po ndodh jashtë ceremonisë mortore të Maradonës (VIDEO) Kaos dhe përplasje me policinë. Këto ishin skenat nga Buenos Aires, jashtë Casa Rosada, ku është vendosur për homazhe ar
Të gjithë i kishin sytë tek ky burrë gjatë ceremonisë për Suleimanin (FOTO LAJM) Vijojnë në ditën e tyre të tretë aktivitetet para varrimit të Qaseem Suleimanit, gjeneralit iranian që u vra nga një dro
"Tërbohet" dhëndri gjatë ceremonisë, thyen shishen e shampanjës (VIDEO) Dhëndri që po shihni në këtë video nuk është një nga ata dhëndrat e zakonshëm e të qetë që keni parë në ceremonitë marte
Për një "u" që t'i se vë, detaji që na turpëroi para Presidentit të UEFA-s (FOTO LAJM) Teksa të gjithë prisnim me padurim inagurimin e stadiumit për të cilin kishte kohë që punohej, mund të themi se u zhgënj
70-vjetori i Teatrit Migjeni, ndërpritet energjia gjatë ceremonisë Ditën e sotme Teatri Migjeni në Shkodër bën 70 vjetorin. Një episod i shëmtuar ka ndodhur sot gjatë ceremonisë për 70
Duhej të qanin, por të pranishmit ia plasin të qeshurës gjatë ceremonisë së varrimit (VIDEO) Varrimi i një person është një ngjarje e dhimbshme për familjarët dhe të afërmit që e shoqërojnë atë deri në banesën e f
Çifti vdes 5 minuta pas ceremonisë, dasma kthehet në mort Një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre. Harley Morgan, 19-vjeç and Rhia
E pabesueshme, prifti rreh foshnjën gjatë pagëzimit (VIDEO) Një prift ortodoks rus shkaktoi zemërim në mediat sociale gjatë momentit të pagëzimit ku trajton brutalisht një foshnje.
Çfarë po i ndodh Merkelit? "Gruaja e hekurt" nuk ngrihet për himnin Kancelarja gjermane Angela Merkel nuk u ngrit në këmbë gjatë ceremonisë zyrtare të këndimit të himneve të Gjermanisë dhe
Gaz Paja bën dasmën VIP sot në Tiranë: Detajet e ceremonisë luksoze me qindra të ftuar (FOTO LAJM) Një dasmë e improvizuar u organizua të dielën e fundit të sezonit “Portokalli”, ku vetë aktori në rolin e Ylvi Bakërrit
Pas ceremonisë së kurorëzimit, Albani paralajmëron ahengun e dasmës (FOTO LAJM) Pas 12 vitesh së bashku, Miriami dhe Albani vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Destinacioni i zgjedhur, për këtë
Del video, si u sulmua lideri i opozitës turke nga një grup njerëzish (VIDEO) Lideri i partisë opozitare në Turqi, Partia Republikane Popullore (CHP), Kemal Kılıçdaroğlu, është sulmua
Donald Trump shfaqet si bujk, këndon dhe kërcen i lumtur (VIDEO) Presidenti i SHBA-ve vazhdon të jetë njv fenomen edhe në rrjetet sociale. Pasi bëri bujë kritika e tij ndaj Twitterit në
Lojtarët e Leicesterit i bashkohen ceremonisë së nderimit për ish-pronarin e tyre (FOTO LAJM) Tragjedia e ndodhur në Leicester City ka shokur të gjithë botën e futbollit. Ditën e djeshme ishte dhe skuadra e angleze
Mungoi në ceremoninë për të atin, Sara niset me avion për të takuar Lorin Para dy ditësh u përkujtua 50 vjetori i lindjes i themeluesit të Top Medias Drritan Hoxhës. U përfol në media se gja
Sot rivarroset Kolonel Krasniqi dhe Jakupi, detajet e ceremonisë Republika e Kosovës ka pranuar dje nga shteti i Shqipërisë eshtrat e kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupit, të cilët
Incidenti që ndodhi gjatë ceremonisë të Policisë së Kosovës Sot kur po shënohet nëntëmbëdhjetë vjetori i themelimit të Policisë së Kosovës është organizuar mbajtja e një ceremonie
Rama në krye të ceremonisë së Erdogan, takohet edhe me kryeministrin rus Që në castin e parë kur dolën rezultat e votimeve në Turqi, Kryeministri Rama ishte ndër të parët që uroi Erdoganin për
U nda nga gruaja dy orë pas martesës, shkaku është befasues Një martesë në Arabi Saudite zgjati vetëm dy orë – pasi nusja theu një marrëveshje për mos shpërndarjen e fotografive të
Haradinaj gjatë ceremonisë të varrimit tregon porosinë e babait Kryeministri Ramush Haradinaj ka qëndruar qe disa orë pranë arkivolit të mbante trupin e babait të tij, teksa mijëra nje