999 rezultate për

ceremonine

Të veshurat më bukur në “Emmy Awards” (FOTO LAJM) Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq të edicionit të 71-të të Emmy Awards të diel
Njoftimi i rëndësishëm nga Banka e Shqipërisë, ç'ndodh sot në 19:00 (FOTO LAJM) Sot, në datën 12 shtator, ora 19:00, Banka e Shqipërisë do të organizojë Ceremoninë e Prezantimit të Serisë së re të Kar
Zbulohet kundërshtari më i fortë i Barcelonës në grupin F Ka filluar hedhja e shortit për grupet e Champions. Në grupin F, ku Barcelona eshte kryesuese e grupit, Borussia Dor
Pak kohë pas ardhjes në jetë të së birit, aktori i njohur zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Në shtator të vitit që lamë pas, aktori i njohur Visjan Ukcenaj bekoi dashurinë e tij me një djalë. Partnerja e tij,
Fansat "gozhdojnë" Meghan dhe Princ Harry për ceremoninë e pagëzimit të Archie Djali i Meghan Markle dhe Princ Harry-t do të pagëzohet ditën e nesërme në një ceremoni private të mbajtur në kështjellë
Kur vjehrra të shkatërron dasmën (FOTO LAJM) Dita e dasmës është dita më e rëndësishme për çdo vajzë. Në ëndrrat e gjithësecilës krijohet ai imazhi se si do të duket
Ramos injoron Ronaldon, nuk e fton në dasëm (FOTO LAJM) Sergio Ramos do të martohet gjatë verës dhe jashtë listës së dasmës ka lënë jashtë ish-shokun e tij, Cristiano Ronaldo.
Ndiqni LIVE ceremoninë madhështore në sheshin e Prishtinës (VIDEO) Ka filluar ceremonia e shënimit të 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Kjo ceremoni po mbahet në sh
Festa e titullit, FSHF vendos për Partizanin Ndryshon sërish plani i FSHF-së për ceremoninë e titullit kampion të Partizanit. "Panorama Sport" mëson nga burime t
Familja e shqiptarit që u gjet i vdekur në Zvicër jep detaje mbi ceremoninë mortore Në mëngjesin e të premtes që kaloi, në binarët e trenit në Oberglatt të Zyrihut është gjetur trupi i pajetë i një të riu
Kalojnë muajin e mjaltit në burg, kishin keqtrajtuar fëmijët Të porsamartuarit Daniel Richards dhe Kymberely Frederick kaluan një muaj mjalti të paharrueshëm. Edhe sikur të kishi
Gjykata e Shkodrës detyron Prokurorinë të hetojë ceremoninë për ushtarët serbo-malazezë në Gajtan Gjykata e Shkodrës bie dakord me antiterrorin se prokuroria nuk ka bërë detyrën dhe nuk ka hetuar ceremoninë përkujtimor
Detaje për ceremoninë e varrimit të veteranit Sot në Prejlep do t’i jepet lamtumira e fundit ish-luftëtarit të UÇK-së, Halim Tolaj. Për të nderuar veprën e Tolajt,
Modriç godet Messin dhe Ronaldon: Sipas tyre, Topi i Artë vlen vetëm kur e marrin ata Fituesi i Topit të Artë Luka Modric e ka kritikuar Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin, pasi këta dy të fundit nuk morë
Të gjithë po merren me Modriçin, por ky ishte skandali në ceremoninë e Topit të Artë Luka Modrici i dha fund dominimit 10-vjeçar të Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos për Topin e Artë, megjithatë triumfi
Mungoi në ceremoninë për të atin, Sara niset me avion për të takuar Lorin Para dy ditësh u përkujtua 50 vjetori i lindjes i themeluesit të Top Medias Drritan Hoxhës. U përfol në media se gja
Fillon ceremonia e ndarjes së çmimit për lojtarin më të mirë nga FIFA Në Londër ka filluar ndarja e çmimeve të lojtarëve më të mirët nga FIFA. Ceremonia për ndarjen e më të mirëve të FIFA
Kjo është aryeja pse Messi "bojkotoi" ceremoninë e FIFA-s Pas Cristiano Ronaldos tashmë edhe ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka vendosur që të mos marrë pjesë në ceremoninë e nda
Çudit CR7! "Bojkoton" edhe ceremoninë e FIFA-s Sot ne Londër do të mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve FIFA për lojtarin më të mirë "The Best" ku në garë janë Luka M
Nuk u nominua, Messi shkon në ceremoninë e Topit të Artë Me vendimin e tij për të përcjellë mbrëmjen gala të FIFA-së të hënën, Lionel Messi ka treguar se është njëri prej lojtar