999 rezultate për

ceremonine

Hoti i vetëm në ceremoninë e marrjes së detyrës Kryeministri i sapozgjedhur, Avdullah Hoti, krejtësisht i vetëm sot ka marrë pjesë në ceremoninë e marrjes së detyrës.
Karantina nuk i ndaloi, çifti nga New York martohet në rrugë Të vendosur për të mos e lënë pandeminë tu shkatërronte ditën e tyre të veçant, një çift nga New York gjetën një zgjidhj
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM) 2020-ta duket se do të jetë viti i Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Në mars të vitit që lamë pas, Rodriguez i propo
Kobe Bryant nderohet edhe në ceremoninë e Oscar, regjisori i njohur i gjithi lejla dhe të verdhë Regjizori Spike Lee vendosi të shafqej në tapetin e kuq të ceremonisë Oskar me një veshje tejet të veçantë e me një dome
Shaka e hidhur para sallës, si reagoi DiCaprio kur i përmendin fiksimin për vajzat e reja (VIDEO) Aktori i njohur britanik i humorit, Ricky Gervais do të mbahet mend për thënien e disa batutave mjaft të forta, pasi pre
Pas Kosovës, edhe Shqipëria bojkoton ceremoninë e Nobelit Vetëm një ditë më parë Kosova, bojkotoi pjesëmarrjen në ceremonitë e çmimit Nobel. Duke u bërë solidare, edhe Shqipër
Kosova bojkton ceremoninë e çmimeve Nobel Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobe
Kosovare Asllani bën shqiponjën në ceremoninë e "Topit të Artë" (FOTO LAJM) Kosovare Asllani ishte e nominuar për Topin e Artë në konkurrencën e femrave. Ajo nuk e harroi shqiponjën dykrenore as n
Messi mori "Topin e Artë", reagon agjenti i Ronaldos Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, ka insistuar se sulmuesi i Juventusit duhet të vlerësohet si lojtari më i mi
Nuk mori pjesë në ceremoninë e Topit të Artë, Mane kërkon falje Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, ka kërkuar falje që nuk mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Topit të Artë n
Futbollistja shqiptare mbërrin në ceremoninë e "Topit të Artë" Edhe shqiptarët do të përfaqësohen sot në ceremoninë e Topit të Artë që zhvillohet në Paris. Kosovare Asllani, mesfushor
Ronaldo refuzon pjesmarrjen në ceremoninë e "Topit të Artë" për një tjetër çmim Mbrëmjen e sotme në Paris do të mbahet edhe mbrëmja gala e ceremonisë së Topit të Artë 2019, çmimi më prestigjoz individ
Futbollistja kosovare pjesëmarrëse në ceremoninë e "Topit të Artë" Futbollistja shqiptare, Kosovare Asllani, është në mesin e 20 lojtareve të nominuara për ta fituar Topin e Artë në vitin
Lot dhe dhimbje, Rama shkon në ceremoninë mortore të familjeve të shuara nga tërmeti Kryeministri Edi Rama ka bërë publike në profilin e tij disa momente shumë të dhimbshme nga ceremonia mortore e familjev
Era Istrefi përgatitet për ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium" (VIDEO) Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium". Në vi
10 të nominuarit për portier të vitit "France Football" vazhdon të publikojë kandidatët për çmime të ndryshme që do t’i dhurojë në ceremoninë e 2 dhjetorit në
Ndiqni LIVE ceremoninë e çmimeve Nobel, a do të fitojë Kadare? Sot do të jepen dy çmime Nobel në letërsi, ndikuar nga skandali seksual që shtyu me një vit ceremoninë e 2018-s. Ndër
E vuajti shumë ndarjen më Justin, si po e përjeton Selena martesën e tij me Haileyn (FOTO LAJM) Këtë fundjavë, Justin Bieber dhe Hailey Baldëin kanë mbajtur ceremoninë e tyre të dasmës, një vit pasi u kurorëzuan me m
Cristiano mungon në ceremoninë e FIFA-s Cristiano Ronaldo nuk do të jetë sonte në Milano, në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët për vitin 2019. Sipas Edu Ag
FIFA zbulon formacionin e vitit, Messi dhe Ronaldo sëbashku në një ekip (FOTO LAJM) Sigurisht që asnjë klub nuk ka buxhete që të ndërtojë një formacion të tillë, por diçka të tillë e bën FIFA. Në mbrëm