999 rezultate për

ceremoni

Duhej të qanin, por të pranishmit ia plasin të qeshurës gjatë ceremonisë së varrimit (VIDEO) Varrimi i një person është një ngjarje e dhimbshme për familjarët dhe të afërmit që e shoqërojnë atë deri në banesën e f
Ndiqni LIVE ceremoninë e çmimeve Nobel, a do të fitojë Kadare? Sot do të jepen dy çmime Nobel në letërsi, ndikuar nga skandali seksual që shtyu me një vit ceremoninë e 2018-s. Ndër
E vuajti shumë ndarjen më Justin, si po e përjeton Selena martesën e tij me Haileyn (FOTO LAJM) Këtë fundjavë, Justin Bieber dhe Hailey Baldëin kanë mbajtur ceremoninë e tyre të dasmës, një vit pasi u kurorëzuan me m
Nga ceremonia e diplomimit ju duhen kujtime, po ju ndihmojmë me disa ide (FOTO LAJM) Për ditën e ceremonisë së diplomimit ju duhet thjesht një smartphone dhe një shoqe/shok i/e duruar që t’ju rrijë pas për
Cristiano mungon në ceremoninë e FIFA-s Cristiano Ronaldo nuk do të jetë sonte në Milano, në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët për vitin 2019. Sipas Edu Ag
FIFA zbulon formacionin e vitit, Messi dhe Ronaldo sëbashku në një ekip (FOTO LAJM) Sigurisht që asnjë klub nuk ka buxhete që të ndërtojë një formacion të tillë, por diçka të tillë e bën FIFA. Në mbrëm
Nga vdekja në vdekje: Viktimat e aksidentit të Elbasanit po ktheheshin nga një ceremoni mortore Aksidenti i mesditës së sotme me katër viktima në Elbasan ka tronditur vendin duke rikthyer në vëmendjen e publikut rrez
Të veshurat më bukur në “Emmy Awards” (FOTO LAJM) Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq të edicionit të 71-të të Emmy Awards të diel
Ceremoni në bregdet, Jonida dhe Besniku kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në mart
Njoftimi i rëndësishëm nga Banka e Shqipërisë, ç'ndodh sot në 19:00 (FOTO LAJM) Sot, në datën 12 shtator, ora 19:00, Banka e Shqipërisë do të organizojë Ceremoninë e Prezantimit të Serisë së re të Kar
Diplomatë, politikanë e artistë ishin aty, po Basha pse mungoi në 15 vjetorin e LSI-së? (FOTO LAJM) Lëvizja Socialiste për Integrim ditën e djeshme ka zhvilluar një ceremoni zyrtare me rastin e 15 vjetorit të themelimit
Zbulohet kundërshtari më i fortë i Barcelonës në grupin F Ka filluar hedhja e shortit për grupet e Champions. Në grupin F, ku Barcelona eshte kryesuese e grupit, Borussia Dor
Çifti vdes 5 minuta pas ceremonisë, dasma kthehet në mort Një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre. Harley Morgan, 19-vjeç and Rhia
Pak kohë pas ardhjes në jetë të së birit, aktori i njohur zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Në shtator të vitit që lamë pas, aktori i njohur Visjan Ukcenaj bekoi dashurinë e tij me një djalë. Partnerja e tij,
E pabesueshme, prifti rreh foshnjën gjatë pagëzimit (VIDEO) Një prift ortodoks rus shkaktoi zemërim në mediat sociale gjatë momentit të pagëzimit ku trajton brutalisht një foshnje.
Çfarë po i ndodh Merkelit? "Gruaja e hekurt" nuk ngrihet për himnin Kancelarja gjermane Angela Merkel nuk u ngrit në këmbë gjatë ceremonisë zyrtare të këndimit të himneve të Gjermanisë dhe
Mes lotëve dhe dhimbjes, Florijana përcillet për në banesën e fundit Ceremonia lamtumirëse e ndarjes nga Florijana Ismaili – futbollistes shqiptare së Kombëtares së Zvicrës, që humbi jetën
Po zhvillohet ceremonia e varrimit të Florijanës (FOTO LAJM) Në Roben është duke u zhvilluar ceremonia e varrimit të futbollistes Florijana Ismaili e cila u gjet e vdekur në liqenin
DETAJET/ Ku do të mbahet ceremonia e varrimit të Florijanës Familja e Florijana Ismajlit, futbollistes së njohur shqiptare, anëtare e Nati-t të Zvicrës e cila humbi jetën para rret
Fansat "gozhdojnë" Meghan dhe Princ Harry për ceremoninë e pagëzimit të Archie Djali i Meghan Markle dhe Princ Harry-t do të pagëzohet ditën e nesërme në një ceremoni private të mbajtur në kështjellë