999 rezultate për

cerekfinalet

Arsenal hakmerret ndaj Liverpool, siguron një vend në çerekfinalet e Carabao Cup (VIDEO) Arsenal ka siguruar një vend në çerekfinalet e Carabao Cup pasi ka eliminuar Liverpool-in në 1/8-at e kompeticionit.
Shorti i Ligës së Kampionëve, si asnjëherë më parë çerekfinalet luhen me nga një ndeshje (VIDEO) Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka hedhur shortin për ndeshjet çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Katër
CHAMPIONS/ UEFA konfirmon datën e hedhjes së shortit për çerekfinalet UEFA konfirmoi të martën se shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales të Ligës së Kampionëve do të zhvillohen n
Zbulohet data e shortit për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e Championsit Më 10 korrik 2020, UEFA do të hedhë shortin për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e Champions League, ende pa u mbyllur rau
Juve shkatërron Udinesen dhe kalon në raundin tjetër, mësohen 3 çerekfinalet e Kupës së Italisë (VIDEO) Juventus nuk njeh rival as në Kupë. Bardhezinjtë kaluan në raundin çerekfinal të kompeticionit, pas fitores me "poker" 4
Këto janë çerekfinalet e Kupës së Amerikës Uruguaji fitoi 1-0 kundër Kilit në çastet e fundit pas golit të Edinson Cavanit dhe arriti të rrëmbente vendin e parë në
Guardiola në hall, shpenzoi 600 milion euro për të shkuar deri në çerekfinalet e Champions-it Pep Guardiola dështoi të kualifikojë për në gjysmëfinale Manhcester City-n, teksa dje u eleminua nga Tottenhami. Kës
Cristiano Ronaldo i frikshëm në çerekfinalet e Champions League 23 gola në 20 ndeshje në fazën çerekfinale, Ronaldo ka realizuar më shumë se çdo lojtarë tjetër në histori të futbollit.
Katër ndeshje të "magjishme", çerekfinalet premtojnë spektakël Pas kualifikimt të Anglisë mbrëmjen e djeshme u përcaktua edhe çifti i fudit për në çerekfinalet e Botërorit. Tashmë
Këto janë çerekfinalet e Kupës së Botës Sot në orën 20:00 u luajt ndeshja e fundit e fazës së 1/8. Ndeshja e luajtur në Moskë midis Anglisë dhe Kolumbisë i dhur
Çerekfinalet mbaruan, tani mësoni detaje rreth gjysmëfinaleve Tani është koha që emocione të tjera të fillojnë me simbole të reja. Reali, Bayern, Roma dhe Liverpool do të jenë ekipet
Shqiptarët pëplasen në Europa League: Ky është shorti për çerekfinalet Tomas Strakosha dhe dhe Valon Berisha do të jenë përballë njeri-tjetrit në ndeshjet çerekfinale të Europa League. Sh
Çerekfinalet e Champions League, ja favoritët për t'u kualifikuar (FOTO) Dje është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve që ka prodhuar dy finale të parakohshme, Juventus-Barcelona dhe Bayern Mun
Shorti i Champions League për çerekfinalet, gjithçka që duhet të dini UEFA do të organizojë nesër shortin e çerekfinaleve të Ligës së Kampioneve, për të përcaktuar rrugëtimin e mëtejshëm të
Sonte priten dy biletat e fundit për në çerekfinalet e Championsit, ja shanset Sonte në mbrëmje do të zhvillohen dy ndeshjet e fundit të fazës së 1/8-ve për të zbuluar dhe dy skuadrat që do t'i bashk
Çerekfinalet e Championsit, ja klubet me më shumë pjesëmarrje Pas fitore 2-0 ndaj Portos në "Estadio do Dragao", Juventus është një hap larg nga çerek-finalet e UEFA Champions League
Ekipet që kanë më shumë pjesëmarrje në çerekfinalet e Championsit Pas fitore 2-0 ndaj Portos në "Estadio do Dragao", Juventus është një hap larg nga çerek-finalet e UEFA Champions League
Kupa e Shqipërisë, ja kush do të jenë çerekfinalet Pas ndeshjeve të sotme Kupa e Shqipërisë hyn në një fazë më interesante, teksa janë mësuar edhe çiftet çerekfinaliste që
Ja 4 super çerekfinalet e Europianit (FOTO) Pas përfundimit të ndeshjeve të fazës së 1/8-ve janë përcaktuar edhe 4 ndeshjet e fazës çerekfinale. Nuk do të mungo
Diçka e pabesueshme ka ndodhur në çerekfinalet e Championsit Real Madrid, Manchester City, Bayern Munich dhe Atletico Madrid janë kualifikuar në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.