E FUNDIT/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Laçi dhe Teuta (VIDEO)
999 rezultate për

cerekfinale

Man City bën detyrën, një hap larg çerekfinaleve (VIDEO) Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladb
KUPA E SHQIPËRISË/ Hidhet shoti i çerekfinaleve, këto janë çiftet interesante Është hedhur paraditen e sotme, shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë 2020-2021. Ky short u zhvillua në
Rrugëtimi i Kupës së Shqipërisë, shorti i çerekfinaleve të mërkurën Kupa e Shqipërisë do të mësojë rrugëtimin e saj të mërkurën, kur edhe do të hidhet shorti për fazën çerekfinale. FSHF ka
Mbappe "gjunjëzon" me hat-trick Barcelonën, francezët me një këmbë në çerekfinale (VIDEO) Me Mbappe në superformë i cili realizoi hat-trick PSG ka bërë një ndeshje të madhe në Camp Nou teksa ka shkatërruar 1-4
Super Muriqi, kualifikon Lazion në çerekfinalet e Kupës së Italisë (VIDEO) Lazio është kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së Italisë falë një goli në minutën e 90-të të Vedat Muriqit. Bardhek
Juve siguron çerekfinalen me shumë vuajtje (VIDEO) Juventus fitoi vetëm në shtesë 3-2 ndaj Genoas. Pas dy golava të Kulusevski dhe Moratës, miqtë nuk u dorëzuan dhe shë
Interi mposht me vuajtje Fiorentinën, në çerekfinale e pret derbi Inter kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë pas fitores 2-1 ndaj Fiorentinas. Ndeshja në kohën e rregullt u
KUPA/ Inter, Napoli dhe Juventusi synojnë çerekfinalen Milani u bë skuadra e parë italiane që siguroi kalimin në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi mposhti Torinon me
Milan kualifikohet në çerekfinale, mposht Torinon pas penalltive Milani bëhet skuadra e parë çerekfinaliste e Kupës së Italisë, pasi mposhti Torinon me rezultatin 5-4 me penallti, duke
Boca Juniors në çerekfinale të Copa Libertadores Boca Juniorsi siguroi me vuajtje kualifikimin në çerekfinalet e Copa Libertadores. Në Bombonera, Boca u mposht në sfi
Arsenal hakmerret ndaj Liverpool, siguron një vend në çerekfinalet e Carabao Cup (VIDEO) Arsenal ka siguruar një vend në çerekfinalet e Carabao Cup pasi ka eliminuar Liverpool-in në 1/8-at e kompeticionit.
CHAMPIONS/ Lyon - Bayern Munchen, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në orën 21:00, në stadiumin "Jose Alvalade" të Lisbonës, luhet gjysmëfinalja e Ligës së Kampioneve mes Lyon dhe Bayern M
Xhaka i pafat, lë fushën për shkak dëmtimi në çerekfinalen e Europa League (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, ka lënë fushën e lojës në minutën e 60-të, në sfidën ndaj Shakhtar Don
Ka supriza, ky është formacioni i javës në Champions (FOTO LAJM) Barcelona dhe Manchester City dominojnë në formacionin e ndeshjeve të dyta të fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampioneve.
Messi paralajmëron rivalët: Shihemi në Lisbonë Lionel Messi ka lëshuar një paralajmërim në rrjetet sociale pas kualifikimit të Barcelonës në çerekfinale të Ligës së Ka
ZYRTARE/ Kompletohen çiftet për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve (FOTO LAJM) Tashmë janë kompletuar edhe çiftet çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Ky kompeticion do të na dhurojë ndeshje fantas
Lyoni ka në dorë të ardhmen e Sarrit Rruga që të çon në Lisbonë nuk është aspak një korsi e lehtë për Maurizio Sarrin. Ndonëse për Juven mund të dukej e till
Ndeshjet e sotme të Europa League Europa League do të zhvillojë katër ndeshje interesante sot (e enjte) në kuadër të takimeve të fazës së 1/8-tës. Dje
Liga e kampionëve nga faza çerekfinale, arenat ku do të zhvillohet turneu Lisbona dhe Portugalia do të jenë arenat ku nga faza çerekfinale, do të zhvillohen ndeshjet e mbetura të edicionin 2019
Këto janë përballjet çerekfinale në Ligën e Evropës Pas shortit të Ligës së Kampionëve, në Nion të Zvicrës është hedhur edhe shorti i Europa Ligës. Janë përcaktuar disa