999 rezultate për

cerci

Sulm për Cercin, Galliani nis misionin Ikën Robinho dhe më pas në sulm për Alessio Cercin. Pas dështimeve të rënda me Olympiacos dhe Manchester City-n kuqezinj
Galliani-Cairo, takim për Alessio Cerci-n Është mbyllur para pak minutash takimi i merkatos mes Administratorit të Deleguar të Milanit Adriano Galliani dhe presid
Interi në gjurmët e Alessio Cercit Edhe Interi është vendosur në gjurmët e Alessio Cercit. Mesfushori i Torinos, i cili vlerësohet me 20 milionë euro nga k
Roma: 4 emra për një super-sulm (FOTO LAJM) Rudi Garcia nuk është i kënaqur me vendin e dytë në Serie A dhe kërkon që sezonin e ardhshëm Roma e tij të jetë kampione
Milan-Juve, derbi edhe për dy madrilenë (FOTO LAJM) Sot të përballen në "San Siro", ndërsa në verë në merkaton e futbollistëve. Milan dhe Juventus, siç shkruan sot "TuttoSp
Alessio Cerci, ëndrra e Milanit Pas blerjeve të Essien, Honda dhe Rami merkatoja e Milanit për janarin është cilësuar pothuajse e mbyllur. Megjithatë ën
Çerçizi: Ramës ia tregova unë shifrat “Shifrat që Kryeministri Edi Rama deklaroi në seancën parlamentare të së enjtes, i kam identifikuar dhe raportuar unë te
Dëmtohet Balotelli, mungon në ndeshjen Spanjë-Itali Mario Balotelli do ta ndjekë gjysëmfinalen e Kupës së Konfederatave ndaj Spanjës nga pankina. Sulmuesi i Milanit ka një
Napoli, gati "Revolucioni" Benitez (FOTO LAJM) Me zyrtarizimin e Rafa Benitez në krye të stolit Napoli pritet të nisë një revolucion të vërtetë në merkaton e verës. Me
Unë dhe Georgievski, si Çërçilli me Stalinin Kreu i LSDM-së, Branko Crvenovski bashkepunimin e tij me Lubço Georgievskin e ka krahasur me bashkepunimin e Çerçilit dh
Mancini kërkon Alessio Cerci Manchester City vazhdon të mbetet në gjurmët e futbollistit të Fiorentinës, Alessio Cerci. 24-vjeçari italian pëlqehet n
Zelandë e Re, 113 të vdekur e 200 të zhdukur nga tërmeti Autoritetet në Zelandën e Re kanë pranuar se ka pak gjasa që punonjësit e shpëtimit të gjejnë të mbijetuar të tjerë në r