999 rezultate për

cerci

Përsëritet rasti Karius në Turqi, këtë herë janë dy ish-lojtarët e Seria A që nuk paguhen Nuk po ia kalojnë aspak mirë Alessio Cerci dhe Thomas Heurtaux, dy njohje të vjetra të Serisë A që kanë emigruar në Tu
Milani kërkon fitoren e dytë radhazi ndaj Chievos, ja formacionet (FOTO) Milani është rikthyer në rrugën e fitoreve në fundjavë ndaj Sasuolos, ndërkohë që sonte në mbrëmje Mihajlovic duhet të m
Manaj debuton ndaj Milanit, ja formacionet zyrtare Pas pak minutash do të luhet sfida miqësore mes Milanit dhe Interit, e cila është e vlefshme për Trofeun Berlusconi. La
Milani fiton, lady Cerci buzëqesh në tribunë (FOTO LAJM) Pas një sërë rezultatesh negative Milani arriti të kthehej te fitorja mbrëmjen e djeshme duke mundur në Cagliarin në "Sa
Milan, Cerci ndihet i tradhtuar nga Inzaghi Pak javë më parë Milanello dukej si një oaz për karrierën e sulmuesit italian Alessio Cerci, i cili kërkoi me çdo kusht
Milan, tension Inzaghi-Cerci Aventura e Alessio Cercit te Milani duket se nuk ka filluar në mënyrën më të mirë të mundshme. Futbollisti italian, sipa
Nervozizëm te Milani, sherr Abate-Cerci Ditë e zezë për Milanin. Sikur të mos mjaftonte humbja e rëndë në "San Siro" përballë Atalantas ja kun vjen edhe sherri
Cerci prezantohet zyrtarisht: Krenar që ndodhem këtu (FOTO LAJM) Doja vetëm Milanin. Kështu është shprehur sulmuesi më i ri i kuqezinjëve, Alessio Cerci, i cili bëri prezantimin zyrtar
Inzaghi: I lumtur që kam Cercin Në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së parë të vitit të ri atë ndaj Sassuolos, të martën, në orën 15:00, në “Sa
Kalon testet mjekësore, Cerci nis stërvitjen me Milanin Milan i ri me ambicie të vjetra. Suksesi 4-2 në miqësoren me Real Madrid ka sjellë energji shtesë në kampin kuqezi ku ri
Cerci: Më donte edhe Interi, por unë doja vetëm Milanin Në përfundim të vizitave mjekësore në klinikën "La Madonnina" në Milano, Alessio Cerci ka dhënë disa deklarata duke filu
Vizitat mjekësore për Cercin: Do jap maksimumin Është dita e Alessio Cercit. Ish sulmuesi i Atletico Madrid zbarkoi dje në Itali për t'iu bashkuar Milanit këtë mëngjes.
Të gjithë sytë nga Fernando Torres Sot pritet që Fernando Torres ta përfundojë transferimin e tij tek Atletiko Madridi. Krerët e klubit madrilen pritet
As Cerci e as Podolski, Mancini "ngushëllohet" me Balotellin? Një pakt për tu rikthyer në Milano. Mario Balotelli dëshiron të veshë me çdo kusht fanellën e Interit. Roberto Mancinit
Torres përfundimisht i Milanit, por më 5 janar shkon te Atletico Zgjidhet perfundimisht intriga Alessio Cerci dhe tashmë po plotësohen të gjitha pjesëzat e mozaikut që con italianin te
Marchisio dhe Cerci, pushime në Maldive (FOTO LAJM) Claudio Marchisio dhe Alessio Cerci kanë zgjedhur ishujt Maldive për të kaluar pushimet e fundvitit. Të shoqëruar nga pa
Buzëqesh Inzaghi, Cerci i thotë "Po" Milanit Milani fiton derbin e merkatos me Interin. Alessio Cerci është futbollisti më i ri i kuqezinjëve. Ish sulmuesi i Torinos
Shkëmbim Cerci-Torres, Simeone: Ishte dëshira ime Sipas gazetës madrilene "AS", trajneri i Atletico Madrid Diego Pblo Simeone është shnumë i kënaqur nga shkëmbimi pothuaj
Alessio Cerci te Milani, ikën Torres Duket se ka përfunduar aventura e Fernando Torresit te Milani. Mediat sportive italiane bëjnë të ditur se Adriano Gallia
Torres drejt Atleticos, "çelësi" është Cerci Mundësia e rikthimit të Fernando Torres te Atletico Madrid bëhet çdo ditë dhe më shumë e mundshme. Sipas asaj që raporto