999 rezultate për

cent

Zbulohet akull vetëm pak centimetra nën planetin e kuq (FOTO LAJM) Kur astronautët e parë zbarkuan në Mars, ata nuk ishin në gjendje të merrnin gjithçka që u nevojitej me vete. Logjistika
"Makinën 200 mijë euro, ku je fshehur", producenti sulmon Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Producenti nga Kosova Bini Nebihu ka "shpërthyer" në Facebook, duke kritikuar artistët shqiptarë, që pas tërmetit janë f
I lidhur me Anna Likën? Drilon Hoxha i bën namin publikisht gazetarit (VIDEO) Para dy javësh, kudo në media qarkulluan lajme se aktorja Anna Lika dhe producenti Drilon Hoxha ishin në një lidhje dash
YouTube i fshin këngën, reagon Capital T YouTube ka fshirë sonte nga platforma e saj këngën më të re të Capital T, “Akull”, një këngë që për pak kohë kishte arri
E RËNDË/ Burri ekzekuton 31 vjeçaren për 23 cent (FOTO LAJM) Mediat e huaja kanë publikuar pamje të tmerrshme të rregjistruara nga kamerat e sigurisë, ku një burrë qëllon për vdekje
Çifti i njohur ka 265 milionë dollarë pasuri, por nuk do t’u lënë asnjë cent fëmijëve Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çift që përpiqen të ruajnë intimitetin e tyre jashtë vëmendjes së publikut, dhe p
Messi "centron" të majtën, shënon golin e dytë nga goditja e dënimit (VIDEO) Lionel Messi ka realizuar edhe golin e dytë nga gjuajtja e lirë dhe të tretin në ndeshje për ta dyfishuar epërsinë në 3:
Spitali në Liverpool nuk merr asnjë cent për operimin e Andre Gomes Të dielën e kaluar e gjithë botë u prek nga pamjet e rënda kur Andre Gomes theu këmbën në ndeshjen kundër Tottenhamit.
Vendosni 20 cent në frigorifer, do të shpëtoni jetën tuaj Për shumë njerëz në Midwest në këtë pranverë, sezoni i tornados ka qenë i pandalshëm. Viti 2019 tashmë është bërë viti i
14 hidrocentralet që do e “vrasin” lumin Vjosa për të cilën reagoi edhe DiCaprio Postimi sensibilizues në Instagram nga aktori fituesi i çmimit Oscar, Leonardo DiCaprio kundër ndërtimit të hidrocentral
Skivi nis punën në studion e re: Reperi na prezanton producenten (VIDEO) Ashtu siç na palajmeroi në një interviste ekskluzive për Albeu.com pak ditë më parë, Skivi tashmë ka nisur punën për pro
Khloe dhe mami Zajmina sjellin versionin më fantastik të "Maleficent" këtë Halloween! (FOTO LAJM) Sot data shënon 31 tetor, pikërisht ditën e “Halloween-it” kur ringjallen shpirtrat e të vdekurve. Personazhe të shum
Vajza po kërcente në lokal, të dashurit i erren sytë dhe bën veprimin e papritur (VIDEO) Ky është momenti kur një i dashur xheloz hyn me shpejtësi në skenën e lokalit dhe godet me shkelm në kokë të dashurën e
Ndahet nga jeta producenti me famë botërore (FOTO LAJM) Producenti i “Godfather” dhe i shumë filmave të suksesshëm në Hollywood, Robert Evans, është ndarë nga jeta në moshën 89
Bebe Rexha bëri zgjedhjen e duhur, kush është filmi që rrëzoi Joker nga froni Duket se këngëtarja shqiptare ka bërë zgjedhjen e deuhur që ka kënduar këngën e filmit me aktoren shumë të dashur për pu
Centralet bërthamore lundruese, përcaktues të tregun global të energjisë Më 14 shtator, centrali bërthamor lundrues i energjisë Akademik Lomonosov arriti në qytetin port Pevek në lindjen e larg
Ndahet nga jeta në moshën 43 vjeçare producenti i njohur (FOTO LAJM) Eshte ndarë nga jeta producenti Michael Busbee, i njohur ndryshe me emrin e artit si, Busbee. Mediat e huaja shkruaj
Mashtruan dynjanë, Gjermania dhe Italia nisin hetim për 200 call centera në Shqipëri Gjermania dhe Italia kanë nisur një fushatë të gjerë kundër kompanive call-center pirate, një pjesë e rëndësishme e të c
SKANDALI/ 3 minutat e para falas: Vajzave u kërkohet s*ks online në "Call Center" (VIDEO) Emisioni investigative “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një tjetër skandal. Zyra që funksionojnë për seks online por që ma
Kolona e re zanore e filmit të famshëm “Maleficent 2” u këndua nga artistja shqiptare (VIDEO) Filmi i shumëpritur nga publiku, “Maleficent 2” do të lançohet në kinema më datë 18 të muajit tetor, ndërsa vetëm disa o