999 rezultate për

celularit

Dhjetëfishohet gjoba për përdorimin e celularit në timon Kuvendi i Shqipërisë është duke shqyrtuar ndryshime të reja në Kodin Rrugor. Ndryshime do të pësojë dhe gjoba minima
Flini gjumë pranë celularit? Mësoni ç’thonë ekspertët Si shumica sot, ju ndoshta flini me celularin pranë në shtrat ose në komonë ngjitur. Një raport i Bankës së Amerikës
Leximi i celularit shtrirë? Ja ç’ndodh me kockat tona! Njeriu ka nevojë për një kohë pushimi dhe rikuperimi përgjatë veprimtarisë së 24-orëshit, përfshirë këtu dhe orët e gjum
Në tentativë për të dhënë një mesazh pozitiv, Policia "promovon" përdorimin e celularit në timon (VIDEO) Teksa po mundohej të reklamonte punën e një prej punonjësve të saj, Policia e Shtetit është bërë shembull i një promovim
Origjinal apo imitim, "sinjale" për të dalluar pajisjet e celularit tuaj (FOTO LAJM) Tregu i elektronikës është kaq i gjerë dhe i shumëllojshëm sa do të duhen vite për të mësuar rreth tyre. Telefonat ce
A e dëmton drita blu e celularit lëkurën tuaj? Flasin dermatologët Kur bëhet fjalë për shëndetin, zakonet tona të teknologjisë vendosen në “mikroskop” sidomos kur bëhet fjalë për ruajtjen
Origjinal apo imitim, "sinjale" për të dalluar pajisjet e celularit tuaj (FOTO LAJM) Tregu i elektronikës është kaq i gjerë dhe i shumëllojshëm sa do të duhen vite për të mësuar rreth tyre. Telefonat ce
Drejtori i Policisë Rrugore: Celulari në timon të ndëshkohet si përdorimi i alkoolit Përdorimi i celularit ndërkohë që je duke drejtuar automjetin është një vrasës i heshtur, jo vetëm në Shqipëri, por edhe
Përdori celularin gjatë drejtimit të makinës, këto janë pasojat (VIDEO) Përdorimi i celularit në drejtimin e makinës është një nga burimet më të shpeshta të aksidenteve rrugore. Një aksiden
Rritet numri i aksidenteve: Problem përdorimi i celularit Fluksi i lëvizjeve por edhe pakujdesia e drejtuesve të automjeteve që qarkullojnë kanë bërë që vetëm në muajin korrik të
Nga lëkura e viçit te ekrani me safir, karakteristikat e "çmendura" të celularit të Kujtim Gjuzit (FOTO LAJM) Unë nuk përdor iPhone- ai është një celular për të varfrit”! Nëse për të gjithë ne, luks është të përdorësh një celular
Si të bëni një këllëf telefoni të kombinueshëm me veshjen tuaj Ashtu si i kombinojmë veshjet përpiqemi të kombinojmë edhe këllëfin e celularit. Shumë përdorues zgjedhin të përdorin nj
Tentohet futja e celularit me pëllumb në burgun e Lezhës Të burgosurit mbahen për gjetjet e tyre për të futur drogë, armë apo celularë në burgje, por kësaj radha as imagjinata n
A e dini çfarë është nomofobia? Mund ta keni edhe ju A jeni të shqetësuar kur harroni celularin tuaj në shtëpi? A e keni mendjen vetëm te bateria, kur ajo po mbaron? Atëherë
Nëse ke celular nuk je asnjëher vetëm Frika nga mungesa e celularit (Nomofobia) është në rritje , shkruan Albeu.com A jeni të shqetësuar kur harroni celul
Çfarë nuk ndodh, ky indian kapet duke torturuar miun (VIDEO) Një video e pabesueshme shfaq një mi të lidhur për një shishe të plastikës, duke u rrahur me një shkop derisa të urinojë
Mësoni çfarë ndodh kur ngjyrosni me blu blicin e celularit (VIDEO) Po jetojmë në epokën e aplikacioneve, por nuk ekziston ende një aplikacion i cili i përmbush të gjitha nevojat tuaja.
Zoti ju ruajt nga një grua si kjo! Dogji burrin me benzinë për passwordin e celularit (FOTO LAJM) Nuk do të donit kurrë të kishit një bashkëshorte të tillë. Një grua ka djegur me benzinë bashkëshortin e saj për një ars
Mësoni kuptimin e tre shifrave të fundit në numrin tuaj të celularit Një lojë e re po qarkullon në rrjet dhe të gjithë po e provojnë. Bëhet fjalë për një lojë personaliteti ku numrat treg
Gjendet zgjidhja, mos harxhoni para për ekranin e thyer të celularit (FOTO LAJM) Ekranët e telefonave po bëhen gjithnjë edhe më të shtrenjtë me avancimin e teknologjisë. Nisur nga kjo, thyerja apo