999 rezultate për

celularin

Pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit, sidomos gjatë natës Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
Zbulohet mesazhi që mbërriti në celularin e vëllait të shqiptares së zhdukur: Duam 5 mijë euro! Vajza 19-vjeçe me origjinë shqiptare, Artemis Vasili vijon që të jetë e zhdukur prej më shumë se një muaji në Greqi, ndë
E lexoni celularin shtrirë? Mësoni se çfarë ndodh me kockat tona Pyetje nga lexuesit: Mirëmëngjes! Kisha një pyetje për mjekët: leximi i celularit shtrirë për kohë të gjatë a ndikon në
Pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
Pronari i lokalit shpallet në kërkim, çfarë u zbulua në celularin e tij Shqiptarët duket se nuk heqin dorë lëhtë nga bastet sportive. Edhe pse ato janë ndaluar prej kohësh, jo të gjithë janë
Policia i merr celularin, zbulon shkeljen që do t’i hapë punë 42 vjeçarit në Belsh Pronarin i një lokali në Belsh është proceduar penalisht pasi u konstatua se në brendësi të lokalit të tij vendoseshin b
Nëse partneri ju kontrollon fshehurazi celularin, vuan nga këto 6 probleme psikologjike Studimet tregojnë se 34% e grave dhe 62% e burrave bien pre e dëshirës për të kontrolluar telefonin e partnerit të tyre.
Këto 9 zakone të përditshme po shkatërrojnë celularin dhe laptopin tuaj (FOTO LAJM) Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona. Nëse doni që celulari, tab
Mënyrat më të sigurta për të pastruar celularin pa e dëmtuar Të gjithë e dimë më mirë tani më shumë se kurrë se nëse s'pastroni telefonin, atëherë larja e duarëve është e kotë. Koro
Ju tregojme sekretin si të pastroni celularin nga koronavirusi Në një intervistë me skype me gazetaren Beti Njuma në studion e RTV Ora, Detina Zalli pedagoge në Oxford University tre
Arsyet pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
I duhet të hapë celularin, burri ruan gishtin e këputur në frigorifer (FOTO LAJM) Një burrë 53-vjeçar, ka arritur që me gishtin e tij të këputur të hap telefonin e tij celular. E gjitha ndodhi pasi kish
Ndryshime të mëdha në Kodin Rrugor, ashpërsohen gjobat për alkolin e celularin në timon Policia e Shtetit publikoi sot ndryshimet në Kodin Rrugor, të cilat parashikojnë ashpërsimin e masave për drejtuesit e m
Përdoruesit e "Samsung" u zgjuan me një mesazh misterioz në celularin e tyre (FOTO LAJM) Përdoruesit e celularëve “Samsung” u zgjuan sot me një mesazh misterioz në celularin e tyre. Njoftimi erdhi nga aplik
Pak thirrje dhe shumë internet, sa e përdorin shqiptarët celularin? Gjatë tre muajve të fundit të vitit të kaluar një shqiptar ka konsumuar mesatarisht në një muaj 181 minuta dalëse, 32 SM
Pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
Pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit, sidomos gjatë natës Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
Hodhën silenciatorin dhe celularin-komandë nga makina, për çfarë po përgatiteshin të rinjtë Vetëm dy ditë më parë dy të rinj u kapën nga Policia pak pasi nuk iu bindën urdhrit për të ndaluar. Ata hodhën nga dr
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode (FOTO LAJM) e ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dhe
5 gabime që i bëjmë të gjithë kur përdorim "smartphone-t" 1- Të flini me celularin pranë Një celular në vetvete është një transmetues dhe marrës elektromagnetik i cili lëshon