Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

celulare

Mesazhi i fortë i Yuri Kim për zgjedhjet: KQZ të mos lejojë celularët në qendrat e votimit! Në një intervistë ekskluzive për emisionin “Real Story”, ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, foli dhe për zgjedhjet
Tentuan të grabisnin dyqanin e celularëve, plas sherri mes policit dhe autorëve Një polic dhe tre grabitës janë përplasur fizikisht mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku po tentohej vjedhja e një
Në cilat celularë WhatsApp nuk do të jetë i disponueshëm nga 1 janari Hyrja në aplikacionin WhatsApp do të humbas nga nga 1 janar, miliona telefona celularë. Azhurnimi i ri i aplikacionit
A mund t'i gjeni 8 veturat e fshehura mes celularëve? (FOTO LAJM) Shembull dhe test i përqendrimit të shikimit është fotoja e mëposhtme për të gjetur se sa vetura janë fshehur në të. Fot
A mund t'i gjeni 8 veturat e fshehura mes celularëve? (FOTO LAJM) Shembull dhe test i përqendrimit të shikimit është fotoja e mëposhtme për të gjetur se sa vetura janë fshehur në të.
Konspiracionisti: Celularët e tipeve të fundit mund të shkaktojnë edhe vdekjen Konspiracionisti Alfred Cako këtë të diel, ishte i ftuar në “E Diell”. Këtë herë Cako foli në lidhje me celularët e t
Grabitet dyqani i celularëve në Durrës, policia jep detajet Një person ka grabitur nën kërcënimin e thikës, xhiron ditore të një dyqani celularësh, në Durrës. Referuar informaci
​Shkaku i rënies së madhe të numrit të insekteve mund të jetë rrezatimi i celularëve Rrezatimi i telefonit celular mund të kontribuojë në rënien e mprehtë të popullatave të insekteve që janë parë vitet e f
Veset që dëmtojnë dhe plakin çdo ditë trurin Truri është një nga organet më të rëndësishme në trupin tuaj. Siç e dimë të gjithë, zakonet tona jetesës ndikojnë në shë
U kërcënua me burg, shefi i Kardiologjisë i përgjigjet Aida Shtinos pse nuk lejohen celularët në spitalet COVID Shefi i Kardiologjisë i është përgjigjur gazetares Aida Shtino, e cila kërkonte të mësonte përse nuk lejohej përdorimi i
Askush nuk është në djeni, në celularët tuaj është shkarkuar një gjurmues Një gjurmues është instaluar në telefonat inteligjentë, edhe pse përdoruesit e këtyre aparateve nuk e kanë shkarkuar dhe
Arrestohen dy të rinj marokenë në Tiranë: Vidhnin para, bizhuteri e celularë Policia e Tiranës ka prangosur dy të rinj në operacionin policor të koduar “Befasia”. Ata janë dy shtetas marokenë t
Kompania celulare sqaron të vërtetën: A ia dërgoi Lulzim Basha mesazhin Eni Vasilit?! Kompania celulare Vodafone Albania ka reaguar në lidhje me mesazhin që u lexua pak ditë më parë në studion e “Open” nga
KORONAVIRUSI/ Pastrimi i telefonit, më i rëndësishëm se maska! Përhapja e koronavirusit ka shkaktuar panik në të gjithë botën dhe OBSH ka njoftuar se mënyra më e mirë për ta parandalu
Aksioni i madh penalizon edhe qytetarët e pafajshëm, policia nuk u kthen më celularët Policia e Shtetit ka zhvilluar aksione në disa qarqe të vendit për të ndëshkuar organizuesit e lojrave të fatit, të cila
Tërmeti bllokoi valët, gjobë e majme kompanive celulare: Një shembull për Autoritetin e Konkurrencës Njësia për Teknologjinë dhe Ndërlidhjen në Turqi i ka vendosur gjoba të majme tre operatorëve të telefonisë celulare me
Pak thirrje dhe shumë internet, sa e përdorin shqiptarët celularin? Gjatë tre muajve të fundit të vitit të kaluar një shqiptar ka konsumuar mesatarisht në një muaj 181 minuta dalëse, 32 SM
Po digjej i gjallë brenda makinës: Dhjetra persona filmojnë skenën e frikshme (VIDEO) Pamjet që shihni janë shkëputur nga një aksident rrugor në Miami të Amerikës, ku pas përplasjes së dy makinave njëra pre
Autoriteti i Konkurrencës pezullon vendimin për rritjen e tarifave të kompanive celulare Autoriteti i Konkurrencës ka marrë vendimin për të pezulluar përkohësisht rritjen e tarifave nga kompanitë celulare.
Kompanitë celulare shtrenjtojnë paketat, Autoriteti i Konkurrencës bën "strucin" Drejtoria e Pergjithshme per Konkurrencen dhe Çështjet e Konsumatorit në Francë (Autoriteti i Konkurrencës i Francës) gj