999 rezultate për

celular

Shpërndanin "bar jeshil" nëpër Tiranë, kapen 2 të rinjtë Finalizohen dy operacione për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta në doza të
Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie në ujë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
"Plastë syri i keq", Einxhel Shkirës i ndodh ajo që kemi frikë të gjithë (FOTO LAJM) Einxhel Shkira ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit pas largimit nga "E diell", vendim të cilin moderatorja e mori p
Mënyra me efikase për të gjetur celularin nëse e keni humbur Aplikacioni Find my Device i cili të ndihmon shumë kur të humbet celulari, në fakt është përmirësuar ndjeshëm. Por de
E neveritshme apo e bukur? Ky celular është prej lëkure njeriu Për shumicën prej nesh, telefonat tanë inteligjentë mund të jenë gjithashtu pjesë e lëkurës sonë, pasi janë në duart ton
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani ka një mënyrë.
Pse nuk duhet kurrë të karikoni celularin tuaj në makinë Të gjithëve na ndodh që kur jemi duke udhëtuar me makinë të karikojmë telefonin brenda mjetit me të cilin jemi duke udhë
Që sot e tutje tabletin dhe celularin kurrë mos e merrni në krevat Të gjithë në ditët e sotme kanë krijuar rutinën e të ndenjurit në telefon ose laptop a kompjuter para se të bien për t
Me super "Benz", bllokues celularësh dhe çantën plot me para, kapet një i ri në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka shkatërruar një grup personash të rrezikshëm pasi konstatoi se mjeti i tyre ishte duke bërë lëvizje
Partneri ju kontrollon celularin? Mësoni arsyet që fshihen pas këtij veprimi (FOTO LAJM) Padyshim që një lidhje të jetë e shëndetshme duhet pikë së pari të formohet besim tek njëri-tjetri. Por ndodh që ndon
KOMIKE/ Hoqi VAR-in nga priza për të karikuar celularin Një lajm sa i pabesueshëm aq edhe gazmor vjen nga Arabia Saudite. Bëhet fjalë për ndeshjen mes Al-Nasr dhe Al-Fateh,
U importuan 20% më shumë telefona, Kina “pushton” tregun shqiptar Telefonat celularë janë bërë pjesë e pandarë e përditshmërisë sonë dhe jo vetëm,i nuk shërbejnë vetëm si mjet komunikimi
Që sot e tutje tabletin dhe celularin kurrë mos e merrni në krevat Të gjithë në ditët e sotme kanë krijuar rutinën e të ndenjurit në telefon ose laptop a kompjuter para se të bien për t
Shpëton jetë! Ky celular lajmëron vetë urgjencën nëse pësoni aksident Aksidentet janë një ndër shkaqet më të mëdha të humbjeve të jetëve në botë. Në përpjekje për të parandaluar sado pak
Shkaktar i kancerit, lëreni celularin larg shtratit kur flini Një studim i bërë kohët e fundit nga Instituti Kombëtarë Shëndetësor në Britani, na paralajmëron të bëjmë shumë kujdes n
Shpëton jetë! Ky celular lajmëron vetë urgjencën nesë pësoni aksident Aksidentet janë një ndër shkaqet më të mëdha të humbjeve të jetëve në botë. Në përpjekje për të parandaluar sado pak
Momenti i çuditshëm bëhet viral, vajza detyron me dhunë të dashurin të hapë celularin (VIDEO) Ok, sot çmenduritë që njerëzit arrijnë të bëjnë për teknologjinë janë vërtete të një niveli që ndoshta as nuk ishte imag
La celularin të karikohej poshtë jastëkut gjatë natës, humb jetën 14 vjeçarja Alua Azalbek ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pasi ka lënë celularin duke u karikuar poshtë jastëkut të saj. Ng n
Si do të dukej bota pa celularë? Fotografi realizon shkrepjet e "frikshme" (FOTO LAJM) Një seri fotosh të quajtur “Removed” nga fotografi amerikan Eric Pickersgill tregon njerëzit që shikojnë aty ku zakonish
Atentatori i Çapjave, Shkëlzen Hasanpapaj kapet me celular në qeli Eshte gjetur një aparat celular në qelinë e paraburgimit të Shkëlzen Hasanpapajt. Hasanpapaj ndodhet në paraburgimin