999 rezultate për

celular

Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani ka një mënyrë.
Policia i merr celularin, zbulon shkeljen që do t’i hapë punë 42 vjeçarit në Belsh Pronarin i një lokali në Belsh është proceduar penalisht pasi u konstatua se në brendësi të lokalit të tij vendoseshin b
Askush nuk është në djeni, në celularët tuaj është shkarkuar një gjurmues Një gjurmues është instaluar në telefonat inteligjentë, edhe pse përdoruesit e këtyre aparateve nuk e kanë shkarkuar dhe
Si u kërcënua biznesmeni nga celulari në emër të një gruaje nga Librazhdi: Kujdes fëmijët! Kërcënimi i një biznesmeni në Tiranë nëpërmjet telefonit ka rezultuar i vështirë për tu zbuluar nga prokuroria, që i kth
Nëse partneri ju kontrollon fshehurazi celularin, vuan nga këto 6 probleme psikologjike Studimet tregojnë se 34% e grave dhe 62% e burrave bien pre e dëshirës për të kontrolluar telefonin e partnerit të tyre.
Video epike! Aktori tremb për vdekje Marina Vjollcën, për pak si thyhen celulari (VIDEO) Aktori i humorit Visjan Ukcenaj ka trëmbur për vdekje Marina Vjollcën. Sikurse shihet edhe nga video Marina bërtet e
Këto 9 zakone të përditshme po shkatërrojnë celularin dhe laptopin tuaj (FOTO LAJM) Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona. Nëse doni që celulari, tab
Në tentativë për të dhënë një mesazh pozitiv, Policia "promovon" përdorimin e celularit në timon (VIDEO) Teksa po mundohej të reklamonte punën e një prej punonjësve të saj, Policia e Shtetit është bërë shembull i një promovim
E keni vënë re këtë detaj te celulari i partnerit? Mund të jetë shenjë tradhtie Nëse jeni të shqetësuar se partneri apo partnerja ju tradhton, ka disa shenja të cilat ja vlen të merren në konsideratë.
Arrestohen dy të rinj marokenë në Tiranë: Vidhnin para, bizhuteri e celularë Policia e Tiranës ka prangosur dy të rinj në operacionin policor të koduar “Befasia”. Ata janë dy shtetas marokenë t
"Kush kapet me celular, nuk e jep provimin për një vit", rregullat për provimet e Maturës Drejtoresha e Qendrës së Shërbimeve Arsimore (QSHA) Znj.Rezana Vrapi ka zbuluar detaje të tjera në lidhje me rregullat d
Mënyrat më të sigurta për të pastruar celularin pa e dëmtuar Të gjithë e dimë më mirë tani më shumë se kurrë se nëse s'pastroni telefonin, atëherë larja e duarëve është e kotë. Koro
Ju tregojme sekretin si të pastroni celularin nga koronavirusi Në një intervistë me skype me gazetaren Beti Njuma në studion e RTV Ora, Detina Zalli pedagoge në Oxford University tre
ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për të gjithë aktivizimet e paketave të reja nga konsumatorët celular Në shenjë solidariteti me situatën e jashtëzakonshme të virusit Covid 19, ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për çdo
Kompania celulare sqaron të vërtetën: A ia dërgoi Lulzim Basha mesazhin Eni Vasilit?! Kompania celulare Vodafone Albania ka reaguar në lidhje me mesazhin që u lexua pak ditë më parë në studion e “Open” nga
KORONAVIRUSI/ Pastrimi i telefonit, më i rëndësishëm se maska! Përhapja e koronavirusit ka shkaktuar panik në të gjithë botën dhe OBSH ka njoftuar se mënyra më e mirë për ta parandalu
Celulari rreziku më i madh per përhapjen e COVID-19, shkencëtarët tregojnë se çfarë duhet të bëni Koronavirus vijon të përhapet në te gjithe botën, dhe ndërkohë që ndiqni lajmet, ka të ngjarë të keni dëgjuar edhe këshi
Arsyet pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
I duhet të hapë celularin, burri ruan gishtin e këputur në frigorifer (FOTO LAJM) Një burrë 53-vjeçar, ka arritur që me gishtin e tij të këputur të hap telefonin e tij celular. E gjitha ndodhi pasi kish
Origjinal apo imitim, "sinjale" për të dalluar pajisjet e celularit tuaj (FOTO LAJM) Tregu i elektronikës është kaq i gjerë dhe i shumëllojshëm sa do të duhen vite për të mësuar rreth tyre. Telefonat ce