999 rezultate për

celta

Barazoi ndaj Celta Vigos, Setien: Tani ngushtohet mundësia për gabime Barcelona ka luajtur baras 2:2 në udhëtimin kundër Celta Vigo, duke i dhënë mundësi Real Madridit që të dalë me 2 pikë p
Barcelona "ngec" ndaj Celta Vigos, buzëqesh Reali (VIDEO) Ndeshja e 32-të e La Ligas nuk ka dhënë më shumë sesa një pikë për Barcelonën, e cila në udhëtim barazoi 2-2 ndaj Celta
Celta Vigo "trondit" Barcelonën, barazon në minutat e fundit (VIDEO) Celta Vigo ka barazuar përsëri rezultatin në 2-2 në minutën e 88'. Për vendasit ka shënuar kapiteni Aspas i cili ka
Barcelona rikthen avantazhin ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona mes shumë vështirësish ka arritur të rikthejë avantazhin ndaj Celta Vigu në minutën e 67'. Wshtë përsëri Su
Befasohet Barcelona, Celta barazon rezultatin (VIDEO) Prej disa sezonesh Celta i ka hapur punë Barcelonës sidomos në fushën e saj. Të njëjtën gjë është duke bërë edhe sot.
Skema funksionon, Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona e ka nisur me intesitet të lartë ndeshjen ndaj Celta Vigos, ku ka gjetur edhe golin e avantazhit. Një skemë
Celta Vigo-Barcelona, formacionet zyrtare: Finalja e rradhës për "katalanasit" (FOTO LAJM) Barcelona do të kërkojë fitoren përballë Celta Vigos në ‘Estadio de Balaídos’, në ndeshjen që fillon nga ora 17:0. Ka
ZYRTARE/ U largua në 2016, Nolito rikthehet përsëri te Celta Vigo Ky transferim ka shkaktuar një befasi të madhe në La Liga. Celta Vigo ka mbetur pa portierin rezervë, i cili është lëndu
Momenti kur lojtari i Celta Vigos për pak sa nuk i nxierr syrin Zidane (VIDEO) Zinedine Zidane mori me një goditje të dhimbshme në fytyrë në barazimin 2-2 ndaj Celta Vigo. Francezi ishte afruar af
Nuk ia doli tu shmangte, Zidane e pëson keq ndaj Cesta Vigos (VIDEO) Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane u përfshi në një përplasje me lojtarin e Celtas e cila nuk rezultoi i lehtë.
Real Madrid befasohet në "Santiago Bernabeu", bllokohet nga Celta Vigo (VIDEO) Real Madridi do të dalë me një barazim 2-2 nga Santiago Bernabeu pas sfidës së luftuar me Celta Vigon. Ishte një ndes
Befasohet Reali, Celta zhbllokon shifrat (VIDEO) Reali i Madridit e ka nisur keq sfidën ndaj Celta Vigos në shtëpi. Vendasit janë befasuar nga sulmuesi Smolov në minutën
Trajneri i Celta-s paralajmëron Realin: Vijmë për fitore në "Bernabeu" Trajneri i Celta Vigos, Oscar Garcia, ka paralajmëruar kryesuesit e La Ligas se në këtë ndeshje do të hyjnë vetëm për ta
ZYRTARE/ Ish-mbrojtësi i Interit dhe Barcelonës transferohet te Celta Vigo Mbyllet pas vetëm 6 muajsh aventura e dytë italiane për Jesion Murillon. Mbrojtësi kolumbian është larguar zyrtarisht ng
U dëmtua ndaj Celtas, mbrojtësi i Barcelonës një muaj jashtë fushave Barcelona arriti të merrte një fitore spektakolare ndaj Celta Vigos në "Camp Nou", ku Leo Messi edhe njëherë mahniti të
Celta Vigo barazon rezultatin ndaj Barcelonës me një euro gol (VIDEO) Celta Vigo ka arritur të barazojë rezultatin përballë Barcelonës në "Camp Nou". Pas golit të Messit me penallti, Celt
Barcelona-Celta Vigo, formacionet zyrtare: 'Blaugranat' synojnë vetëm fitoren Barcelona do të përballet me Celta de Vigon në kuadër të javës së 13-të të Laligës. Katalunasit publikuan formacionin
Shpenzoi 300 milion euro në merkato, Reali e nis me gardën e vjetër sezonin (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Celta Vigos dhe Real Madridit E shtuna është dita e Real Madridit
Barcelona piketon për sulmin bomberin e Celta Vigos Barcelona është në kërkim të një numri 9 dhe pasi hoqi dorë nga Luka Jovic, që është pranë kalimit te Real Madrid, katal
Barcelona "lëshon", Celta merr 3 pikë jetike (VIDEO) Celta Vigo ka mundur 2-0 Barcelona-n në javën e 36-të të La Liga-s dhe ka bërë një hap të rëndësishëm drejt mbijetesës.