999 rezultate për

celjen

KE rekomandon celjen e negociatave per anetaresimin e Maqedonise ne BE "Ish Republika jugosllave e Maqedonisë realizoi progres të rëndësishëm dhe mori parasysh priori
KE do te rekomandoje celjen e negociatave me Maqedonine Burime të sigurta rrëfyen për Alsat M në Bruksel se Komisioni Evropian do të rekomandojë &
Noteri qe firmosi celjen e firmes se Fazlic, rezulton pa license Mediat e Tiranës kanë publikuar lajmin se noterja e cila ka firmosur themelimin e kompanisë, Silvana Merk