999 rezultate për

celine

"Mirësevjen" në gjuhën shqipe, klubi francez prezanton Celinën (VIDEO) Dijon ka zyrtarizuar blerjen e Bersant Celinës nga Swansea City. Mesfushori ofensivë kosovar ka nënshkruar kontratë katë
Nga Celine Dion te Meghan Markle, nuset që kanë bërë zhurmë me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet
Kockë e lëkurë, shikoni ndryshimin e frikshëm të Celine Dion (FOTO LAJM) Së pari, këngëtarja nuk është anoreksike Celine Dion i ka mohuar gjithmonë aludimet se ka një dietë të pashëndetshme. Aj
Celine Dion humb nënën e saj, këngëtarja thyen zemrat me dedikimin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj. Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeç
Tifozët përplasen me trajnerin për Celinën Tifozët e Swansea City po vazhdojnë përplasjet me trajnerin Steve Cooper për shkak të ndryshimit të rolit të lojtarit të
Tatuazhi i veçantë i Bersant Celinës në krahun e majtë (FOTO LAJM) Bersant Celina tregoi edhe njëherë klasin, vizionin, kreativitetin dhe inteligjencën e tij në ndeshjen e mbrëmshme. C
Celine Dion ndryshim drastik në fizik, merakosen fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hitit “My heart will go on”, Celine Dion, i ka merakosur së fundmi fansat me pamjen e saj të re.
I shënoi Manchester City-t, goli i Celinës shpallet më i miri i muajit mars (VIDEO) Goli i mrekullueshëm i Bersant Celinës kundër Manchester City është votuar si goli më i mirë i Swansea City për muajin m
Këto ishin fjalët e Besart Celinës pas ndeshjes më Manchester City Pas e shënoi një gol të bukur në ndeshjen kundër Manchester Cityt, Bersant Celina e ka sqaruar arsyen e festimit dhe ka
Nuk shkonte në shkollë se ishte e shëmtuar, tani të gjithë meshkujt çmenden pas saj Celine Centino është nja vajzë nga Zvicra e cila vite më parë ka rënë pre e bulizmit për shkak të pamjes së saj të jasht
Celine Dion sëmurë, mund të mos jetë më pjesë e muzikës Këngëtarja e njohur kanadeze, Celine Dion festoi 50 vjetorin e lindjes. Paçka se një përvjetor ky kaq i rëndësishëm m
Ramush Haradinaj kujton masakrën në fshatrat e Rahovecit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kujtuar masakrën kryer para 19 vjetësh nga forcat serbe në fshatrat Celinë
Celine Dion flet me shpirtin e bashkëshortit para se të dalë në skenë Këngëtarja e hitit “My Heart Will Go On” pësoi një tronditje të madhe dy vite më parë kur bashkëshorti i saj i ndjerë hu
Skuadra gjermane shpreh interesimin për shërbimet e Celinës Futbollisti kosovar, Bersant Celina po kalon momente shumë të mira tek Ipswich Town në ligën e dytë angleze ose siç quhe
Celine Dion tmerrohet nga fansja, ja çfarë i ndodhi (VIDEO) Këngëtarja e njohur Celine Dion është gjendur në një situatë të frikshme gjatë një koncerti në Las Vegas. Ylli i muzi
Celine Dion në qytetin e dashurisë (FOTO LAJM) Celine Dion është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më në zë në arenën ndërkombëtare. Ajo shpesh ka dëshmuar
Vila superluksoze e Celine Dion, me pamje nga oqeani dhe plazh privat (FOTO LAJM) Pas katër vitesh që e kishte nxjerrë në shitje, këngëtarja e madhe Celine Dion ka arritur ta shesë shtëpinë e saj për 38
Tifozët shpalosin "Kosova është Serbi", lojtari shqiptar i detyron ta heqin (VIDEO) Në sfidën e luajtur sot mes Twentes dhe Feynordit, para ndeshjes është shfaqur një baner me mbishkrimin “Kosova është Se
U përfol se refuzoi Kosovën, Celina tregon të vërtetën Bersant Celina ishte mungesa e madhe e Kosovës në ndeshjen kundër Turqisë. Sulmuesi i Twentes nuk ishte nën urdhrat e tr
Celina në top 10 talentet më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) Tablodi britanik, "DailyMail" ka vlerësuar 10 talentet që kanë spikatur më shumë këtë sezon në Premierligë. Në këtë