999 rezultate për

celina

Hysaj dhe Celina, dy nga yjet që pritet të shkëlqejnë në kualifikuese Gazeta britanike “The Guardian”, ka bërë një artikull mbi 10 yjet e rinj të futbollit që duhen mbajtur nën vëzhgim gjatë
Celina në top 10 talentet më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) Tablodi britanik, "DailyMail" ka vlerësuar 10 talentet që kanë spikatur më shumë këtë sezon në Premierligë. Në këtë
Rrëfehet Celina: Kosova është zemra ime Ylli i ri i Manchester Cityt, Bersant Celina ka synime të mëdha me përfaqësuesen e Kosovës. Këto dëshira, mesfushori kos
De Biasi: Celina në Kombëtare? Pse jo, ka shumë talent Trajneri i Kombëtares sonë, Gianni De Biasi ka dhënë një intervistë për Top Channel, ku ka folur rreth lëvizjeve të dis
Talenti Celina: Kam shumë për të dhënë, dua të luaj Talenti Bersant Cellina ka folur pas debutimit në Premier League menjë assist. Talenti 19 vjeçar nuk e fsheh gëzimin për
Ky është asisti i dhuruar dje nga Celina (VIDEO) Bersant Celina ka debutuar ne mënyrën më të mirë në Premier League duke dhuruar një asist në golin e vetëm që shënoi sku
Kosovari Bersant Celina debuton me asist në Premier League (VIDEO) Super ndeshja e sotme Manchester City-Leicester ka qenë shumë e rëndësishme edhe për një talent me origjinë nga Kosova.
Dy ekipe angleze kërkojnë huazimin e Celinas Bersant Celina, super talenti kosovar mesa duket do të largohet nga skuadra e tij aktuale Manchester City. Trajneri i
Bersant Celina pranë kalimit te Celtic Talenti i Përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina është shumë pranë huazimit për pjesën e mbetur të sezonit drejt Celti
Talenti Celina në stol sonte ndaj Juves Besart Celina është grumbulluar nga trajneri i Manchester City-it Manuel Pellegrini për të qenë një nga alternativat e t
Kosova shpall listën për miqësoren me Shqipërinë Trajner i Kosovës, Albert Bunjaki shpalli listën e futbollistëve te cilët ka grumbulluar për ndeshjen miqësore me SHqipë
Bersant Celina shënon supergol për Cityn (VIDEO) Bersant Celina po vazhdon të shkëlqej për të rinjtë e Manchester Cityt. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bersant
E dashura e re e Ronaldos pushton revistat në Brazil (FOTO LAJM) E dashura e re e "Fenomenit" Ronaldo ka qënë protagoniste në edicionin e këtij në muaji në revistën GQ, versioni brazili
Kosova barazon me Frankfurtin (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës ka barazuar pa gola në sfidën kundër Eintrachtit të Frankfurtit. Takimi i zhvilluar në Gjerma
Bunjaki: Celina do vazhdojë të luajë për Kosovën Nuk ka vend për panik. Bersant Celina edhe më tutje do të jetë pjesë e Përfaqësueses së Kosovës në futboll. Një gjë të t
Celina refuzon Norvegjinë, Bunjaki: Nuk do luajë për Shqipërinë Futbolli norvegjez ka pësuar një goditje të rëndë ditët e fundit për shkak të refuzimit që mori nga talenti kosovar, Ber
Besart Celina mban "peng" Kosovën: Nuk kam vendosur ende Talenti i Manchester City-t, Besart Celina, nuk ka vendosur ende nëse do të jetë Kosova përfaqësuesja e tij në futboll a
Man.City, Bersant Celina grumbullohet me ekipin e parë (VIDEO) Në seancën e fundit stërvitore të Manchester City para ndeshjeve të ardhshme dhe orarit shumë të ngjeshur që do ta ketë
Celina nuk ndalet, i shënon edhe Romës Bersant Celina nuk di të ndalet në Champions League-n e të rinjve. Sulmuesi i talentuar kosovar realizoi një tjetër gol
Bersant Celina i shënon dopietë Bayernit Një talent shqiptar shkëlqen në UEFA Youth League. Bersant Celina, 18-vjeçari i Manchester City realizoi një dopietë në