999 rezultate për

celcius

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për sot Në shumicën e qarqeve të vendit, sot priten reshje të dobëta. Ndërkohë, temperaturat maksimale do të shënohen në vend
Reshje të shiu dhe dëbore, moti sot në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës. Temperaturat e mëngjesit do të
Reshje shiu dhe erë e fortë, parashikimi i motit për sot Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën
Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshjet të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë re
Nga minus 6 deri në 10 gradë! Si do të jetë moti për festat në Shqipëri Ditë të ftohta por me diell pritet të jetë moti për festat e fundvitit. Rënia e temperaturave është ndjerë që në fillimi
Shiu do të mbizotërojë gjatë ditës së sotme Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të shiut dhe me periudha me diell. Gjithashtu do të
Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësire mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verilin
I nxehti afrikan godet Ballkanin, Shqipëria kap 40 gradë Celcius Vala e të nxehtit që mbërtheu kontinentin evropian duke thyer rekorde, duket se tashmë po kthen sytë drejt rajonit të Ba
Vranësira të lehta dhe kthjellime, si do të jetë moti sot Vendi ynë mbetet me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të theksuara vranësirat paraqiten në zonat malore. Paras
Çmendet moti, termometri shënon 38 gradë celcius Vijon ndikimi i masave ajrore nga jugu i detit Mesdhe dhe veriu i Afrikës duke bërë që vendi jonë të mbetet me kthjellim
Mot i kthjellët me vranësira në Maqedoni Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë verip
Diell me vranësira, moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë veriperën
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe me reshje të shiut. Gjithashtu do
Prilli nis i ngrohtë në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në mëngjes do të jetë freskët, ndërsa gjatë ditës do
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare. Gjatë natës
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në pjesën perë
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë jugore. Temper
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell, vranësira të pakta dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë perëndim
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta gjatë pasdites. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë verip