E FUNDIT/ Fluturon kurba, 4 viktima dhe 93 raste të reja
999 rezultate për

ceferin

Ceferin: Deri më 10 korrik do të vendosim për tifozët në stadiume Stadiumet e boshatisura si pasojë e koronavirusit ka bërë që futbolli të duket si një tjetër sport. Në impiante mungo
Championsi në rrezik? Reagon Ceferin: Nuk është e vërtetë Pandemia bëri që kompeticioni më i madh i klubeve evropiane të futbollit të pezullohej në mars, dhe tani ka plane që ta
Ceferin i hapur për ndeshjet me tifozë në Champions dhe Europa League Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka lënë derën e hapur për tifozët që të marrin pjesë potencialisht në ndeshjet e
Ceferin i gatshëm të vendos bast se EURO 2020 do të zhvillohet vitin tjetër Ceferin është mëse i sigurt që nuk ka nevojë për shtyrjen e mëtejshme të Kampionatit Evropian, i cili tashmë është plani
Paralajmërimi i Ceferin: Kush vepron si Belgjika rrezikon UEFA-n Presidenti i UEFA-s kishte kohë që e bënte të qartë për të gjithë se titulli kampion në tavolinë nuk do të ishte një mun
Ceferin: Duam emrat e skuadrave për garat evropiane, shtetet të vendosin për fatin e kampionateve Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ia ka lënë në dorë shteteve të vendosin për fatin e kampionateve. Numri një i
Ceferin jep lajmin e madh: Futbolli do të rikthehet shumë shpejtë Presidneti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka thënë se futbolli do të rikthehet, por nuk është sporti që do të vendos, ësht
Te Liverpoli marrin frymë lirisht, UEFA jep lajmin e rëndësishëm Lideri, qoftë La Liga, Premierligë apo çfarëdo lige në Evropë, duhet të shpallet kampion sipas UEFA-s, nëse përfundon kë
Reagon UEFA: Aleksander Ceferin nuk ka përmendur datë se kur duhet të përfundojë Liga e Kampioneve UEFA ka bërë të ditur se deklarata e Aleksander Ceferin për Ligën e Kampionëve është keqkuptuat dhe se ai nuk ka thënë q
Çeferin kërcënon klubet belge me largim nga Kupat e Europës Konfederata Evropiane e Futbollit (UEFA) nuk e ka pritur mirë vendimin e Belgjikës për të ndërprerë kampionatin e futbol
Panik te skuadrat, presidenti i UEFA-s: Ky sezon i futbollit mund të humbet Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, thotë se sezoni aktual i futbollit mund të humbet nëse nuk do të ketë mundësi t
Shtyerja e EURO 2020, Ceferin: UEFA me qindra miliona euro humbje Presidenti i UEFA, Aleksander Ceferin, ka dhënë disa komente shtesë lidhur me shtyrjen e Kampionatit Evropian 2020. M
Ndeshja Maqedoni - Kosovë pritet të shtyhet, shkak koronavirusi Ndeshja e shumëpritur mes Maqedonisë dhe Kosovës pritet të shtyhet për shkak të koronavirusit. Anulimi i ndeshjeve në
Ceferin me mesazh shumë domethënës për Kosovën Ka filluar ceremonia e përvitshme e Federatës së Futbollit të Kosovës për zgjedhjen e laureatëve të vitit 2019. Kryet
Ceferin sulmon ashpër VAR-in: Nëse ke hundën e gjatë je pozicion jashtë loje Edhe pse teknologjia ka minimizuar disa gabime sa i takon arbitrimit nga ana tjetër ka humbur shumë sensi i emocioneve n
Ceferin akuzon kryeministrin britanik për nxitje të racizmit Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson është akuzuar për nxitje racizmi nga presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin.
Dëmet e tërmetit, Duka i kërkon ndihmë Ceferin dhe homologëve të tij Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, ka qenë i pranishëm në Bukuresht, aty ku është hedhur shorti i Euro2020. Numri një i
Inagurimi i stadiumit kombëtar, Duka falenderon Ceferin dhe homologët për pjesëmarrjen Kombëtarja shqiptare ka tashmë "shtëpinë e re". Ditën e djeshme është inaguaruar stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e impi
Ceferin: Radhën e ka stadiumi i Kukësit Pasi vizitoi muzeun e "Air Albania Stadium", presidenti i UEFA-s Aleksandër Ceferin doli edhe në një konferencë për shty
Ceferin: Ndërtimi i futbollit nis nga infrastruktura, Shqipëria e mbushur me talent (VIDEO) Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka dalë në një konferencë zyrtare, ku foli rreth impiantit "Air Albania Stadium"