Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

cech

Petr Cech rikthehet te Chelsea Chelsea është gati që t’ia bëjë një ofertë portierit të Arsenalit, Petr Cech, që të kthehet në “Stamford Bridge” me një
Petr Cech në fund të këtij sezoni i thotë lamtumirë futbollit Portieri Arsenalit Petr Cech në fund të ëktij sezon i do ti thotë lamtumirë futboollit të luajtur. 36 vjecari këtë sezon
Lajm i tmerrshëm për Arsenalin Skuadra e Arsenal ka marrë një lajm të hidhur nga infermeria e klubit pasi portiere Peter Cech do të qëndrojë jashtë fus
"FIFA 19" vjen me gafën e radhës, Petr Cech tallet me të Video-loja FIFA shquhet se bënë shumë gabime në fomratin e kësaj loje. Së fundmi është një foto e Petr Cech në "FIF
Chelsea dhe Arsenal përplasen me arsye të forta për Oblak Chelsea po sfidon Arsenalin për portierin e Atletico Madridit, Jan Oblak. Slloveni ka një klauzolë prej 100 milionë e
Petr Cech arrin një rekord të pabesueshëm në Premier League (FOTO LAJM) Petr Cech ka arritur një rekord të madh pas fitores 3:0 ndaj Watfordit sot në Premier League. Portieri i Arsenalit, P
Arsenal shënjestron super portierin si zëvendësues të Cech Sipas London Evening Standard, ish-portieri i Benficës, tani i Atletico Madridit, Oblak, është një nënshkrim prioritet p
Arsenal mendon ta zëvendësojë gardianin e portës me atë të Realit Ky mund të jetë sezoni i fundit që Keylor Navas vesh fanellën e Realit të Madridit. Portieri kosta-rikan, sipas asaj
Petr Cech pëson aksident me makinë Portieri i Arsenal, Petr Cech, është përfshirë në një aksident me makinë, por thuhet se nuk është lënduar. Dëshmitar
Pj1/ Spanja pa fat, Çekia mbyllet në portë Spanja dominon në 45 minutat e para, por nuk arrin që të gjejë golin e avantazhit. Iberikët kanë dominuar sa i përket mb
Arsenali me dy mungesa të mëdha në derbi Nuk kanë fund problemet për Arsenalin. Pas humbjes së djeshme Arsene Wenger ka konfirmuar se Petr Cech dhe Laurent Kosci
6 ndeshje 0 gola, Messi asnjëherë si ka shënuar këtij portieri Si ndalet tridenti i frikshëm i Barcelonës? Arsenali dhe Arsen Wenger e kanë një përgjigje të denjë për të frenuar Mess
Cech është lojtari vendimtar te Arsenali Ardhja e portierit çek, Petr Cech, ka qenë një ndër transferimet më të goditura në vite të topçinjëve, që kanë përmirësu
Messi nuk i ka shënuar ende këtij portieri Jo shumë portierë kanë dalë fitues në duelet me Lionel Messin gjatë 11 viteve të fundit, por teksa Arsenali përgatitet
10 transferimet më të mira në Premier League (FOTO LAJM) Sky Sports ka publikuar 10 transferimet më të mira në Premierligë deri më tani në këtë sezon. Mesfushori i Newcastle,
11-shja më e mirë e javës në Premier League (FOTO LAJM) Premier League edhe në fundjavën dhuroi emocione të shumta, teksa ndeshja kryesore mes Manchester United dhe Manchester
Karikatura e ditës: Rikthimi i "heroit" Cech (FOTO) Pas një fillimi të ngadaltë, portieri i Arsenal Petr Cech u rikthye në kulmin e tij mbrëmjen e djeshme në ndeshjen e fun
Cech bëhet hit në rrjetet sociale pas gafave (FOTO LAJM) Paraqitja shumë e dobët në ndeshjen e parë në Premier League me fanellën e Arsenalit, ka bërë që portieri Peter Cech të
Uest Hem fiton Derbin e Londrës, "gjunjëzohet" Arsenali (VIDEO) Arsenali e ka nisur me humbje sezonin e ri në Premier League. "Topçinjtë" janë mundur 0-2 në Derbin e Londrës nga Uest H
Ja kush është blerja e 199-të me fat e Wenger Petr Cech, është pa dyshim blerja e 199 me fat e Arsene Wenger. Debutimi i Petr Cech me Arsenalin të dielën ishte fatsje