999 rezultate për

ceballos

Perez i fiksuar pas talentit të Valencias, i gatshëm të sakrifikojë 3 lojtarë Sipas El Confidencial, talenti i Valencias, Carlos Soler, është objektiv kryesor në listën e blerjeve të presidentin të
Juventus dhe Milani kërkojnë xhevahirin e Realit Milan dhe Juventus janë futur në për të riun e Real Madridit, Dani Ceballos, që po kërkohet nga shumë klube. Sipas ga
Reali ia prishi dëshirën Cabellosit, nuk e lejoi të zëvendësonte Coutinhon Sipas gazetarit spanjoll Cristobal Soria, Reali i Madridit e bllokoi transferimin e Dani Cabellosit në Anfield muajin e
Liverpool piketon Cabellosin si zëvendësues të Coutinhos Me largimin e Philippe Coutinhos, i cili ka lënë një boshllëk të madh në “Anfield”, Liverpooli ka nisur punën për zëvend
Ceballos i përgjigjet trajnerit të Real Betis: Jam i lumtur në Madrid (FOTO LAJM) Mesfushori spanjoll, Dani Ceballos thotë se është i lumtur në Madrid me klubin Merengues. Quique Setien, trajneri i R
Zidane nuk fton BBC-në për ndeshjen me Leganes Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, do ta nisë ndeshjen e sotme në Kupën e Mbretit kundër Leganes me treshen Mayo
Ceballos driblon kundërshtarin në stilin e Ronaldinhos (VIDEO) Real Madridi barazoi mbrëmë ndaj Numancias me rezultat 2-2 në ndeshjen e vlefshme për 1/16 të Copa del Rey. Në këtë n
Lojtarët e ftuar për ndeshjen ndaj Celtas, plot mungesa për Zidane Zinedine Zidane ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen e sontme ndaj Celta Vigos me fillim nga ora 20:45 në stadi
Juventus dëshiron goditjen e dyfishtë në Madrid Juventusi është interesuar për dyshen madrilene, Dani Ceballos dhe Mateo Kovacic. Sipas TuttoSport, një nga prioritet
Ekipet më të mëdha të Italisë vihen pas Cabellos Milan, Inter dhe Roma janë në një garë të çmendur në merkato për talentin spanjoll Dani Ceballos. Drejtuesit e klube
Ceballos dhe Achraf vonohen gjatës nisjes për në Bernabeu , vrapojnë me rroba në dorë (VIDEO) Lojtarët Madrilen gjatë ditës djeshme u vendosën në qendrën ‘Ciudad de Real Madrid’ si zakonisht. Të ftuarit për këtë
Formacionet zyrtare: Fuenlabrada V Real Madrid Janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave të Fuenlabeada dhe Reali. Reali ka një ekip të lehtë në letë
Zbuloni arsyet pse Dani Ceballos i festoi të dy golat në atë mënyrë Dani Ceballos ishte protagonisti kryesor me dy golat e tij në fitoren e sotme të Real Madridit ndaj Alavesit. Mesfush
Kush janë opsionet e Zidanes për të zëvendësuar Kovacicin e dëmtuar? Mateo Kovacic është dëmtuar në ndeshjen e fundit të Real Madridit dhe pritet të mungojë rreth 2 muaj. Sipas portalit
Cabellos mbrëmë u nis me urgjencë për në spital, gjendja e tij është serioze Teksa Spanja U-21 përballej me Itali U21 në Toledo mbrëmjen e djeshme, Cabellos u bë pjesë e një urgjence. Një moment
Mbaron pritja në kampin madrilen, zyrtarizohet blerja e rradhës Real Madridi ka përfunduar nënshkrimin e Dani Ceballos nga Real Betis. Lojtari, ka nënshkruar një marrëveshje gjashtë
Zbuloni ditën kur Cabellos do të prezantohet në Santiago Bernabeo Dani Ceballos do të bashkohet me kolegët e tij të Real Madridit në fluturimin në Shtetet e Bashkuara më 21 korrik, pasi
Reali ishte i trembur për nënshkrimin e Ceballos Nënshkrimi i Dani Ceballos nga Real Madrid është një rast i pazakontë, pasi që lojtari i fundit për të bërë një nënshkri
MARCA: Barcelon je shumë vonë Dani Ceballos zgjedhi Real Madridin në vend të Barcelonës, destinacioni i tij i ardhshëm nuk është për t'u habitur, seps
Ardhja e Cabellos në Real, nënkupton dhe një lajm të keq Ardhja e Dani Ceballos në rradhët e Real Madridit nënkupton një dalje. Nënshkrimi i Ceballos shtyn kolumbian jasht nga M