999 rezultate për

cavani

Balotelli zgjedh më të mirin midis Ibrahimovicit dhe Cavanit Mario Balotelli ka zbuluar sulmuesin më të mirë që ka luajtur tek PSG midis Cavanit dhe Ibrahimovicit. Sipas tij të dy j
Milan po mendon për shkëmbimin e çmendur, Donnarumma - Cavani Sipas Premium Sport, Milani dëshiron të nënshkruaj me Cavanin dhe ideja e tyre është një shkëmbim i mundshëm mes portier
Zgjohet PSG, shënon golin e barazimit ndaj Realit (VIDEO) Parsi Saint-Germain është zgjuar më në fund duke barazuar shifrat ndaj Real Madridit në "Parc des Princes". Ai që ka
Emery i lë në shtëpi Cavanin, Verrattin e Mbappen Emery është me mendje te ndeshja me Real Madridin dhe për këtë i ka lënë në shtëpi lojtarët kryesor, me të cilët do të t
Franca me 4 ekipe, troket në dyert e Realit për Benzeman Sipas ‘Le10sport’, ekipet e Ligue 1 kanë hapur një luftë për për shërbimet e Karim Benzemas gjatë verës së ardhshme.
BBC apo MCN ? Treshja më e fortë që do të përballen me njëra-tjetrën Treshja si BBC dhe MCN i fusin frikë të madhe mbrojtjeve të skuadrave kundërshtare, ndërkohë që nesër do të zhvillohet n
PSG mendon Moratën si zëvendësues të Cavanit Chelsea rrezikon të humbasë një prej yjeve të skuadrës gjatë merkatos së ardhshme. “Daily Mirror” shkruan se Alvaro
Cavani përfundon në orbitën e klubit që e ëndërronte prej kohësh Edinson Cavani është një tjetër dëshirë për Realin e Madridit siç raporton Goal.com. Pavarësisht se Reali është tejet
Presidenti i PSG i dhuron trofeun Cavanit, pasi u bë golashënuesi më i mirë i klubit (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain ka fituar bindshën sot ndaj Montepellierit me shifrat 4-0 në "Parc des Princes". Presidenti i kl
REKORDE / Edinson Cavani golashënuesi më i mirë në të gjithë historinë e PSG (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain ka fituar bindshën sot ndaj Montepellierit me shifrat 4-0 në "Parc des Princes". Edinson Cavani
STATISTIKË / Edinson Cavani barazon me gola legjendën e PSG (FOTO LAJM) Sulmuesi urugajan, Edinson Cavani po bëhet një legjendë pë skuadrën franceze, PSG pasi ka shënuar afro 150 gola pas larg
Tare para rinovimit: Kam dështuar vetëm me Cavanin Jo rastësisht në Itali është zgjedhur drejtori sportiv i vitit. Igli Tare është kryefjala e muajve të fundit në futbolli
Nuk ka të ndalur lufta mes Neymarit dhe Cavanit Me javë të tëra distancë nga përplasja e famshme për goditjen e një penalltie, “lufta e ftohtë” në repartin sulmues të P
PSG dënon Pastoren dhe Cavanin pasi u vonuan në grumbullim Edison Cavani dhe Javier Pastore u rikthyen me vonesë nga pushimet, por kjo ka sjellë pasoja për ta. Trajneri i PSG-s
Cavani arrin me vonesë në stërvitje, rrezikon gjobë bashkë me Pastoren Paraqitja e vonuar në ekip për të nisur seancat stërvitore pas pushimeve dimërore për festat e fundvitit, duket se do të
Çmendet PSG, Cavani plus miliona për Ronaldon Paris Saint-Germain janë të gatshëm për shkëmbimin Edinson Cavanin - Cristiano Ronaldo. Portugezi ka qenë prej kohësh
Cavani flet hapur për sherrin me Neymarin Që nga konflikti i krijuar në fushë, që në thelb kishte pikërisht hierarkinë, braziliani Neymar dhe uruguajani Edinson C
Cavani udhëheq renditjen për këpucën e artë (FOTO LAJM) Edison Cavani udhëheq renditjen për golashënuesin më të mirë në Europë për sezonin 2017-2018. Uruguaiani po kalon një se
Këtë herë Cavani dhe Neymar godasin njëri-tjetrin me kokë për penalltinë (VIDEO) Nuk ka paqe te PSG, pasi konflikti në distancë mes Cavanit dhe Neymar për goditësin e penalltive vazhdon. Edhe në një se
Golashënuesit më të mirë në Ligue 1 (FOTO LAJM) Edinson Cavani aktualisht është golashënuesi më i mirë në Francë. Ai ka shënuar 16 herë, tre gola më shumë se ndjekësi m