999 rezultate për

cati

Jetonin pa çati mbi kokë, kushtet ekstreme e çuan kryefamiljarin në vetëflijim Një familje në Rrushkull të Durrësit jeton në kushte mjerane që kur kryefamiljari i dha fund jetës. Kushtet e rënda ekon
Gjykata nuk pranon lirimin me kusht të Hysni Gucatit Avokati i kryetarit të OVL-së së UÇK-së, Hysni Gucati, ka kërkuar nga Gjykata Speciale lirimin me kusht të klientit të t
Kreu i OVL-UÇK-së Hysni Gucati përballet me Gjykatën Speciale më 1 tetor Kryetari i OVL-UÇK Hysni Gucati të enjten, më 1 tetor në orën 15, pritet të dalë në sallën e gjyqit të Dhomave të Specia
Revoltim para zyrës së veteranëve, protestuesit sulmojnë Policinë e EULEX-it Policia e EULEX-it ka zhvilluar sot një aksion brenda zyrave të Organizatës së Veteranëve të Luftës të Ushtrisë Çlirimta
EULEX arreston kreun e veteranëve të UÇK-së Kreu i OVL-UCK’së, Hysni Gucati është arrestuar nga EULEX’i. Kështu ka deklaruar për Gazetën Express nënkryetari i ve
Çati në ajër, pemë të rrëzuara e makina copë copë! Italia veriore përfshihet nga stuhi të forta Çati që fluturuan në erë, pemë të rrëzuara dhe makinë të dëmtuara. Kjo është panorama e Milanos, e cila u godit mbrëmjen
Një ish-pjesëtar i UÇK-së thirret nga Gjykata Speciale Gjykata Speciale ka vazhduar dërgimin e ftesave për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Kësaj radhe Spec
Tifozët e Portos "sfidojnë" koronavirusin, ndjekin skuadrën mbi çatinë e stadiumit (VIDEO) Dje bënte bujë lajmi për tifozin polak që mori me qera një kran, në mënyrë që nga lart të shihte skuadrën e zemrës tek l
Prej kohësh në arrati, kush është shqiptari që u ngjit në çati për t'i shpëtuar policisë Një 51 vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali pasi akuzohej për trafik të lëndëve narkotike. Ai u kap në Foggia ndr
Stuhia paralizon Britaninë e Madhe, shembet çatia e një blloku banesash Si pasojë e motit të keq, një sërë problemesh po hasin qytetarët në Britaninë e Madhe. Një copë e madhe e çatisë u r
Dëshiron selfie me majmunin, pendohet shumë shpejt (VIDEO) Një turist që donte të bënte një selfie në Bali për të përjetësuar një takim me majmunët, u pendua shpejt. Connor Com
Përfshihet nga flakët pallati pranë kishës Një pallat është përfshirë nga flakët në qytetin e Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kishës së qytetit.
Histori shqiptare: Jetoi 5 vite me bashkëshortin dhe të dashurën e tij nën një çati Një 50-vjeçare, nënë e një djali ka rrëfyer në emisionin “Historia ime” dhunën e ushtruar nga bashkëshorti i saj, për 20
Shembet çatia palestrës, 28-vjeçarja në gjendje të rëndë Për shkak të erës së fortë dhe motit të keq gjatë mbrëmjes në Lauria një pjesë e çatisë së palestrës “PalaAlberti” u she
Nën një çati me ish-bashkëshorten, 74-vjeçari kërkon grua tjetër: Nuk shtyhet jeta vetëm “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e pazakontë të një burri 74-vjeçar nga Mallakastra. Ai është baba i 4
Prezantohet "bisha" 1,7 milionë dollar, pa çati dhe dhe xham të përparmë (FOTO LAJM) McLaren ka prezantuar supermakinën e radhës që kushton 1,7 milionë dollarë, por që nuk ka çati. McLaren Elva është thjes
Angli/ Shqiptari hidhet nga çatia për t'i shpëtuar policia, thyen këmbën e përfundon në burg Policia angleze ka vënë në pranga një shqiptar të identifikuar si Dritan Hoxha, i cili kujdesej për një shtëpi ku kultiv
Kryeministri viziton familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj kanë vizituar një familje në njësinë administrative numër
Pantera e zezë shëtit nëpër çatitë e shtëpive në Francë Një panterë e zezë është gjetur duke ecur në çatitë e shtëpve të një qyteti verior në Francë. Pantera më pas është kapur
I gjetën lëndë narkotike fshehur në çati, ndalohet lezhjani Policia e Lezhës në bashkëpunim më qytetarët ka arritur të finalizojë një tjetër operacion antidrogë, duke sekuestruar 6