999 rezultate për

castle

Kërcënon Pellegrini: E ka rradhën Barça Manchester City mposhti thellë 5-0 Newcastle United në sfidën e djeshme duke shkurtuar diferencën me Chelsea-n që barazo
City i frikshëm, shkatërron Newcastle-n, paralajmëron Barçën (VIDEO) Manchester City ka arritur të shënojë një fitore bindëse 5:0 kundër Newcastle në një ndeshje në kuadër të Premier League
Newcastle tripletë Hull City-t (VIDEO) Me golat e Cabellas, Ameobit dhe Gouffran në sfidën e javës së 23 të Premier League-s Newcastle mposhti Hull City-n duke
Mbrojtësi i Newcastle peson demtim te rende (FOTO-LAJM) Mbrojtësi qëndror i Newcastle, Steven Taylor, ka pësuar një lëndim të rëndë gjatë ndeshjës së zhvilluar ndaj Sunderland
Arsenal vjen fuqishëm (VIDEO) Skuadra e Arsenalit ka mposhtur me lehtësi Newcastle Unitedin me rezultat të thellë 4 me 1 në ndeshjen e javës së 16-të
Newcastle mposht Liverpoolin (VIDEO) Vazhdon forma e dobët e Liverpool. Skuadra e Brendan Rodgers u mposht sot në "St.James Park" nga Newcastle United me rez
Cheick Tiote, futbollisti me dy gra dhe një të dashur (FOTO LAJM) Po bën shumë zhurmë në Angli: Futbollisti i Newcastle United Cheick Thiote ka dy bashkëshorte dhe një të dashur dhe nuk
Newcastle pas Defoe Newcastle po mendoj rikthimin e Jermain Defoe sërish në Premier League, pas largimit të tij tek Toronto. Trajneri Ala
Faulli ndaj Suarez, kërcënohet me jetë futbollisti Luis Suarez u operua dje në gju për të kuruar një dëmtim në menisk, çka nuk i lejonte të merrte pjesë në Kupën e Botës "
Franca zbulon listën: Ja 30 "Gjelat" e "Brazil 2014" Didier Deschamps zbuloi 23 emrat që do të grumbullojë për Kupën e Botës "Brazil 2014", por edhe 7 futbollistët rezervist
Shënon Januzaj, United bën "poker" (VIDEO) Manchester United rikthehet te fitorja në Premier League pas barazimit në mesjavë në Champions League me Bayern Munchen.
"Dora e Zotit", talenti i Newcastle gol si Maradona (VIDEO) "Dora e Zotit" rikthehet të godasë: në Angli, gjatë ndeshjes gjysëmfinale të FA Youth Cup mes ekipit U18 të Newcastle dh
Skënderbeu ngjitet me 22 vende, le pas Newcastle Skënderbeu nuk njeh më limite. Pas vlerësimit të fundit që është bërë nga instancat e FIFA-s dhe të UEFA-s, duke u bazua
Del Piero, gol dhe asist, Sydney mund Newcastle (VIDEO) Alessandro Del Piero rikthehet te goli në A-League në Australi. Ish kapiteni i Juventusit ka qënë protagonist absolut në
Hazard "tris" Newcastle-it, Chelsea merr kreun (VIDEO) Chelsea ka marrë kreun e Premier Leagues pasi ka mposhtur Newcastle 3-0 në Stamford Bridge. Eden Hazard ishte i mreku
Humbin derbin, tifozi i hedh abonimin trajnerit (VIDEO) Newcastle United u mund 0-3 në shtëpi në derbin përballë Sunderland, humbje që solli shumë kontestime nga ana e tifozeri
Wenger, o super blerje o fare Arsene Wenger, thotë se ai mund të sjellë ndonjë nënshkrim të ri në skuadër gjatë janarit, por vetëm nëse ai është “i ve
Arsenal, kampion dimri (VIDEO) Arsenali është kampioni i dimrit në Premier League. Skuadra e Arsene Wenger fitoi minimalisht 0-1 në "St. James Park" pë
Newcastle-Arsenal, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 19 e Premier League-s vijon sot me katër takime të tjera. Everton-Southampton dhe Newcastle-Arsenal në ora 14.30
Newcastle-Southampton, Sissoko hedh K.O arbitrin (VIDEO) Episod më shumë unik se i çuditshëm në ndeshjen e djeshme të Premier League mes Newcastle United dhe Southampton: futbol