999 rezultate për

castle

Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle Chelsea do të mundohet të rrëmbej fitore edhe në xhiron e 15 të Ligës Premier. Tashmë Antonio Conte ka publikuar form
Man United huazon mbrojtësin anglez tek Newcastle Mbrojtësi i majtë anglez, Luke Shaw do të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të janarit Trajneri Jo
Man United përmbysë dhe shkatarron Newcastlen Manchester United ka fitura bindshën kundër Qymyrxhinjve në "Old Trafford" Ishin miqtë që e hapnin sfidën me golin e
Manchester United bëhet gai për kthimin e dy "bishave" nga dëmtimi Zlatan Ibrahimovic mund të jetë i gatshëm që në ndeshjen e së shtunës ndaj Neëcastle United. Paul Pogba gjithashtu ka ka
Newcastle Unitedit - Liverpool formacionet zyrtare Liverpooli në javën e shtatë në Ligën Premier do të jetë mysafirë i Newcastle Unitedit. Reds renditën në vendin e tet
Valon Berisha mund të transferohet në Ligën Premier Mesfushori i Kosovës, Valon Berisha mund të ndërrojë skuadër në minutat e fundit të afatit kalimtar veror. Pasi ka sh
Monaco etiketon zëvendësuesin e Mbappes Kylian Mbappe duket i vendosur që më në fund të largohet nga Monako për t'u bashkuar me PSG. Dhe kampionët e Ligue 1
Princesha e Britanisë pranohet në universitet edhe pse kishte nota shumë të ulëta Mbesa e Mbretëreshës, Princesha Eugenie, u pranua në Universitetin e Neëcastle pavarësisht notave të saj shumë të ulëta.
Moti i keq në Britani, aeroplani “rrëmbehet” nga erërat e forta (FOTO & VIDEO Erëra me një shpejtësi 100mph kanë goditur sot Britaninë e Madhe, gjë që ndër tjera ka bërë që vendi të vuante edhe ndër
Ky është lojtari më i shpejtë i United për sezonin 2015/16 Sipas statistikave të "Opta", francezi Anthony Martial ka bërë vrapimin më të shpejt të sezonit 2015/16 dhe atë në ndesh
Skuadrat që ranë nga Premier League Skuadrat që ranë nga Premier League janë Newcastle United, Norwich dhe Aston Villa. Aston Villa kishte rënë prej disa
Raineri ende nuk ka vendosur për rinovimin Claudio Ranieri ka deklaruar se nuk është koha e duhur për të folur rreth kontratës së re. Edhe pse ka edhe tre vite
Shaqiri bombardon Newcastle (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një super gol me ekipin e tij Stoke City. Supergoli i Shaqirit i ka dhënë shpresë Stokes p
Ja cili ekip i bën ofertë Ronaldinhos Newcastle United i ka bërë një ofertë të papritur legjendës braziliane, Ronaldinho. 35-vjeçari tani është futbollist
Chelsea shkatërron Newcastlen (VIDEO) Chelsea ka shkatërruar ekipin e Newcastle me rezultatin e thellë 5:1. Ekipi i Chelsea e ka nisur mbarë ndehsjen, teks
Rooney rekord të ri në Manchester United Wayne Rooney, sulmuesi anglez, është ndër futbollistët që ka shënuar më shumë penallti për Manchester Unitedin. Roone
Shokohet United (VIDEO) Newcastle ka arritur të surprizojë, pasi ka barazuar me rezultatin 3:3 me United. Golin e fundit Newcastlke e shënoi
Shokohet Liverpool (VIDEO) Newcastle ka arritur të fitojë me rezultat 2:0 kundër Liverpool. Kur u duk se gjithçka po shkonte në barazim pa gola,
Si do të ishte bota nëse Hitleri do ta fitonte luftën? (VIDEO) Një pyetje mjaft intriguese është ajo se si do të ishte bota në rast se Lufta e Dytë Botërore do të ishte fituar nga Hit
Milan, ja sa kërkon Newcastle kpër Sissoko Në kërkim të një mesfushori Milan përfundon para portës së Newcastle për Sissoko. Klubi anglez, siç raporton "Daily Mail