999 rezultate për

castle

Liverpool fiton ndaj Newcastle dhe rrëmben vendin e dytë (VIDEO) Liverpool ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Newcastle United duke e mposhturr me rezultatin e përgjithshëm 2
Liverpool dyfishon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Newcastle United në "Anfield Road". Autori i golit është Sadio Mane në minutë
Ka gol në ndeshjen Liverpool - Newcastle (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Newcastle United në "Anfield Road". Goli është shënuar nga Mohamed Salah në min
Edhe ju mund të bëheni pjesë e dasmës së Princ Harry dhe Meghan! (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle do të ftojnë më shumë se 2.000 persona me fatnga publiku në Windsor Castle për të parë ar
Mourinho për humbjen me Newcastle: Ata luftuan si kafshë Manchester Unite u mposht dje nga Newcastle në transfertë me shifrat 1-0. Skuadra e Mourinhos ishte inekzistente në f
Mourinho tregon arsyen se pse zëvendësoi Pogban në pjesën e dytë Jose Mourinho edhe një herë tjetër ka zëvendësuar mesfushorin Paul Pogba, kësaj radhe në humbjen 1-0 nga Newcastle Unite
Newcastle befason United, djemtë e Mourinhos shokohen në St. James Park (VIDEO) Newcastle United ka mposhtur me rezultatin minimal Manchester United në "St. James Park", ndeshje e vlefshme për javën e
Marcos Alonso bën histori me statistikat kundër Newcastle United Chelsea fitoi 3-0 kundër Newcastle United dhe kështu u kualifikua në rundin e pestë të kësaj gare. Në këtë takim Marc
Chelsea hat-trick Newcastle United, kualifikohet në raundin tjetër të FA Cup (VIDEO) Chelsea ka mposhtur me rezultatin e pastër 3-0 Newcastle United në "Stamford Bridge", ndeshje kjo e vlefshme për FA Cup.
Alonso shënon super gol për Chelsean nga goditje e dënimit ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadrës së Newcastle në "Stamford Bridge". Autori i golit është mbrojtës
Manchester City shënon golin e tretë ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester City ka shënuar golin e tretë ndaj Newcastle në "Etihad Stadium", duke e mbyllur sfidë. Goli është shënuar
Newcastle ngushton diferencat ndaj Cityt (VIDEO) Newcastle United ka rihapur sfidën duke i shënuar golin e parë Cityt në "Etihad Stadium". Autori i golit është mesfu
City shënon edhe golin e dytë ndaj Newcastle United (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Newcastle United në "Etihad Stadium". Është përsëri ai që shënoi g
Manchester City kalon në avantazh ndaj Newcastle United (VIDEO) Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle United në "Etihad Stadium". Goli është shënuar nga sulmuesi argje
Manchester City nuk ndalet, fitore minimale ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester City ka vazhduar me paraqitje fantastike dhe mbresëlënëse në Premier League, duke mposhtur Newcastle në trans
Arsenal 1-0 Newcastle, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali sot mori tri pikë në javën e 18-të, duke mposhtur 1-0 Newcastlen. Golin për Arsenalin këtë ndeshje e shënoi
Arsenali i rikthehet fitoreve, mposht Newcastle (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 1:0 Newcastlen në shtëpi, ndeshje e vlefshme për javën e 18-të në Premier League. Golin e vetëm
Chelsea 3-1 Newcastle, notat e lojtarëve ( FOTO LAJM ) Chelsea ka arritur të korrë një tjetër fitorë në javën e 15 të kampionatit anglez. Eden Hazard ishte pothuajse absolu
Chelsea mposht 3-1 Newcastle United (VIDEO) Chelsea i Antoni Contes ka arritur të marrë një fitore me përmbysje në javën e 15 të Premier Leagues. Fillimish kamp
Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle Chelsea do të mundohet të rrëmbej fitore edhe në xhiron e 15 të Ligës Premier. Tashmë Antonio Conte ka publikuar form