999 rezultate për

castle

Shokohet United, pëson dy gola të shpejtë kundër Newcastle (VIDEO) Manchester Unitedi është duke humbur 2-0 në “Old Trafford” ndaj Newcastle Unitedit, në një ndeshje të Premierligës që sa
"Newcastle refuzoi Luka Modric dhe Karim Benzema" Ish-trajneri i Neëcastleit, Kevin Keegan, në librin e tij të publikuar së fundmi, hedh akuza mbi drejtuesit e Neëcastel
Granit Xhaka i jep fitoren Arsenalit ndaj Newcastle (VIDEO) Arsenali ka fiatur sot në transfertë ndaj Newcastle me rezultatin 1-2 në "St. James Park", ndeshje e vlefshme për javën
Gol magjik, kjo është perla e Granit Xhakës ndaj Newcastle (VIDEO) Arsenal po fiton kundër Newcastle me rezultat 0-2. Golin e parë të avantazhit për Arsenal e ka shënuar shqiptari, Gr
Oqeani pushtohet nga speciet e reja, publikohen pamjet e rralla (VIDEO) Tre specie peshqish të panjohura më parë janë gjetur në hendekun e Atakamas më kontinentin e Amerikës se Jugut. Ata ja
Manchester City vjen tek fitorja, mposht me vështirësi Newcastlen (VIDEO) Manchester City është kthyer te fitorja pasi arriti ta mposhtë Newcastle Unitedin me shumë vështirësi në “Etihad Stadium
Formacionet zyrtare: Manchester City - Newcastle Manchester do të përballet sot ndaj Newcastle United për javën e 4 të Premier Leagues angleze. Cityzens duan me çdo
Tifozët e Newcastle, kundër Benitezit: Nuk na pëlqen autobusi i parkuar Tifozët e Newcastle United nuk e kanë fshehur zemërimin e tyre me Raffael Benitezin, pas humbjes së skuadrës në shtëpi,
Chelsea fitore drithëruese në fushën e Newcastle, Watfordi start historik Emocione dhe spektakël sidomos në 15 minutat e fundit të sfidës mes Newcastle dhe Chelsea-t, të zhvilluar në “St. James
Tottenham nuk fal, fiton në transfertë ndaj Newcastel (VIDEO) Tottenham Hotspur ka marrë një fitore të vështirë në transfertë ndaj Newcastle United me shifrat 1-2 në "St James Park".
Tare korr sukses në merkato, Lazio gati të blejë shqiptarin tjetër Pas Riza Dyrmishit, Lazio është bërë gati që të blejë një tjetër lojtar shqiptar. Bëhet fjalë për Valon Berishën dhe
E mrekullueshme, dalin pamjet e para të Meghanit nuse (FOTO LAJM) Kanë dalë pamjet e para të Meghan Markle duke shkuar për në Winsdor Castle ku e pret Princ Harry. Ajo ka mbërritur ta
Chelsea turpërohet nga Newcastle, sezonin tjetër luajnë në Europa League (VIDEO) Chelsea u turpërua sot nga Newcastle me shifrat 3-0 në "St. James Park", ndeshje e vlefshme për javën e fundit të Premie
Chelsea prek fundin, pëson 2 gola të shpejtë nga Newcastle (VIDEO) Chelsea po e tepron shumë me formën e treguar në këtë fund sezoni. Londinezët e drejtuar nga Antonio Conte po prekin
Chelsea nuk ka më shpresë për Championsin, Huddersfield i shuan ëndrrën (VIDEO) Edhe pse llogatitë me mendje i jepnin shanse për të shkuar në Champions, ditën e sotme në ndeshjen kundër Huddersfield,
VAR nuk funksionon, goli i titullit shënohet "offside" (VIDEO) Polemikat për teknologjinë në futboll kanë kaluar edhe kontinentin e Europës, ku janë zhvendosur në Australi, ndeshja pë
Ndërhyrje horror, Besart Berisha përfshihet në sherr (VIDEO) Ka shpërthyer sherri në ndeshjen midis Newcastle jets dhe Melburne Victory në Australi ku ekipi i shqiptarit Besart Beri
Newcastle fiton me përmbysje ndaj Arsenalit (VIDEO) Newcastle ka marrë një fitore të madhe sot ndaj Arsenalit të Arsene Wenger me rezultatin e pëgjithshëm 2-1 në "St. James
Djali i cili shpëtoi një kështjellë! (FOTO LAJM) Ishte viti 1997 kur 12-vjeçari Mark Baker filloi fushatën e tij për të mbrojtur të ardhmen e kështjellës Gërych Castle,
Mayweather: Do të blejë Newcastlen, dhe do të transferoj Cristiano Ronaldon Kampioni i boksit, Floyd Mayweather, i njohur ndër të tjera si një person shumë i pasur, ka një ëndërr që nuk do të isht