999 rezultate për

caste

Gjjinekologu rrëfen çastet e fundit të nënës që vdiq nga COVID-19: Kërkoi foshnjën 32-vjeçarja nga Elbasani Ana Rrapushi në fillim të muajt shkurt solli në jetë djalin e saj, Dionin. Por fëmijën e saj
A do të shkojë Franca në një bllokim të tretë si pasojë e COVID-19? Franca ka refuzuar një bllokim të tretë për shkak të coronavirusit, sepse kostot “ekonomike, sociale dhe njerëzore” nuk
Franca do të marrë këtë javë vaksina të AstraZenecas Kryeministri francez, Jean Castex tha se Franca do të pranojë dërgesën e para me doza të vaksinës së AstraZenecas në fun
Futbolli brazilian në zi, presidenti i klubit dhe 4 futbollistët morën avion privat prej Covid-19 Një tjetër tragjedi tronditi futbollin brazilian. 4 futbollistë dhe presidenti i Palmas, klubit të shtetit Tocantins, që
Franca vendos orar të ri policor, çfarë do të ndodhë pas 15 dhjetorit Prej 15 dhjetorit Franca do të vendosë orarin e ri policor që do të nisë prej orës 20:00 deri më 06:00, për të frenuar
"Ndihem keq", çastet dhe fjalët e fundit të Maradonas para se të ndërronte jetë Fjalët e fundit të Diego Maradonas para se të ndërronte jetë i ishin thënë nipit të tij duke i treguar se nuk ndihej mir
Heronjtë e Vjenës! Ata që shpëtuan jetë në çastet më kritike (VIDEO) Gjatë sulmit terrorist në Vjenë, në momentet kur sulmuesit pa mëshirë shtinin me kallshnikov mbi qytetarë, policë por ed
Franca për herë të parë regjistron 10 mijë raste me koronavirus Franca ka raportuar 10,561 raste të reja me koronavirus përbrenda 24-orëve të fundit. Një shifër e tillë rekord erdhi
Franca e alarmuar nga infeksionet e reja, kryeministri: Koha të ndërhyjmë! Kryeministri i Francës, Jean Castex, tha se koronavirusi është i përhapur te popullata franceze katër herë më shumë se n
Franca nxjerr "listën e kuqe", këto 16 shtete konsiderohen të rezikshëm Kryeministri francez Jean Castex njoftoi se depistimi (screening test-hetimi i popullatës) do të jetë i detyrueshëm për
"Rifreskim i qeverisë", Macron zgjedh Jean Castex si kryeministër të ri në Francë Presidenti francez, Emmanuel Macron emëroi të premten shërbyesin civil francez, Jean Catex, që ka hartoi politikat e zbu
Babë e bir, Alfio dhe Fatma ndajnë çastet më të ëmbla me Noah-n (FOTO LAJM) Janari solli shumë gëzim në shtëpinë e Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit. Pas ardhjes së Noah në jetë, Fatma dhe Alfio
Flet mjeku Roland Xhaxho që mposhti Covid-19: Ishin çastet më të vështira Mjeku reanimator Roland Xhaxho ka treguar sfidën që kaloi në 14 ditë me Covid-19. “Nuk u futa në reanimacion, me ndih
Elseid Hysajt i rikthehet buzëqeshja te Napoli Pas një periudhë të vështirë, Elseid Hysaj duket se është rinuar. Besimi i treguar nga trajneri Gattuso, duket se e kanë
"Na ra si bombë", gruaja rrëfen çastet e fundit me bashkëshortin Historia e dhimbshme e 42-vjeçares nga Dibra, Tefta Kurti, u trajtua sot në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në
Çaste shokuese, momenti kur nëna mëson vdekjen e vajzës 5-vjeçare (VIDEO) Tërmeti në Durrës ka marrë përmasa tragjike duke marrë jetën e 18 personave e duke lënduar më shumë se 600 njerëz. N
EMRI/ Tragjike, i riu shqiptar shtypet nga treni në Itali Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, aty ku një i ri shqiptar ka humbur jetën në zonën e Castelfiorentino.
Qëllohet me snajper deputeti, jeleku antiplumb i shpëton jetën (VIDEO) Një deputet është plagosur të mërkurën pasi u qëllua me një snajper në stacionin Lancaster të Los Angelosit. Deputeti
Gruaja tenton të hidhet nga ballkoni, burri e shpëton në çastet e fundit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një grua ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga ballkoni i pallati
U shuan dyshimet, Bora Zemani dhe Donaldi kapen "mat" në çaste intime (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë në media kanë qarkulluar fjalë se Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj janë në një lidhje.