999 rezultate për

cash

Vinin nga Anglia, sekuestrohen mijëra paund në Rinas Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë
BSH: Pas izolimit shqiptarët qarkulluan rreth 39 miliard lekë më shumë jashtë sistemit bankar Sipas të dhënave të Bankës së Shqipërisë në muajin qershor të këtij viti kanë qarkulluar jashtë bankave 317,2 miliard le
Rrëmbim kompetencash?! Zbardhet kërkesa e papritur e PS për KLSH Burime për mediat bëjnë me dije se mazhoranca ka përgatitur një draft për të zhbllokuar procesin e emërimit të kryetarit
Djali i Edi Luarasit tregon dhunën te Teatri: Na tërhoqën zvarrë Një nga personat që është dhunuar nga policia gjatë shembjes së Teatrit është edhe djalit i artistes Edi Luarasi. Eld
Qarkullimi i lartë i lekut rrit rrezikun për COVID 19 Bankat dhe institucionet financiare në Shqipëri dy javët e fundit po bëjnë thirrje për kryerjen e pagesave online dhe pë
"Punë gocash", Bora Zemani sapo nisi sfidën më të re në rrjet (FOTO LAJM) Sfidat e kthyera në ‘trend’ në Instagram janë të shumta dhe variojnë nga më të thjeshtat, deri tek ato me të vështirat.
Llogari bankare për të gjithë, këtë vit adoptohet direktiva e BE-së Brenda këtij viti, Banka e Shqipërisë do të adoptojë Direktivën e Bashkimit Europian mbi llogaritë e pagesave. Në the
Gazetari: 700 milionë euro janë kredi, Shqipëria nuk ka nevojë për borxhe konferencash! Sot në Bruksel në Konferencën e Donatorëve, u mblodhën 1.15 miliardë euro dhe do të shpenzohen për ndërtimin e zonave të
Nuk kishim as doreza as kokore, SHBA dhuron 330 mijë dollarë pajisje për situata emergjencash Shtete e Bashkuara të Amerikës i kanë dhuruar Forcave të Armatosura Shqiptare mbi 330,000 dollarë pajisjesh për raste em
Kushtojnë pak dhe përgatiten shpejt, ushqimet më të mira në raste emergjencash Pas ditëve të vështira që vendi ynë ka kaluar pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit, ndihmat ushqimore kanë një pikë e
Përdorim lekun, shqiptarët të "çmendur" pas monedhës Euro Pvarësisht politikës së deuroizimit të Bankës së Shqipërisë, “dashuria” e shqiptarëve për euron sa vjen e rritet. Por kr
HOLANDE/ Valixhe të mbushura plot e përplot me para: Sekuestrohen 13 milion euro, prangosen shqiptarët Policia holandeze ka sekuestruar sasinë më të madhe te parave ‘cash’ prej 12.8 milion eurosh të ndara në disa valixhe.
Shoku i skuadrësi del në krah Aro Muricit pas gabimeve në debutim te Nottingham Forest Futbollisti i Nottingham Forestit, Matty Cash, thotë se bashkëlojtari i tij Aro Muriç është ‘portier fantastik’ pavarësi
400 mijë euro kokainë dhe para cash, arrestohet i riu shqiptar në Itali Tre kg e gjysmë kokainë dhe mbi dy kg hashash, si dhe 40 mijë euro para cash të fshehura në një ndarje sekrete të një ma
Lordi në krye të Prizrenit: Dyqane, shtëpi, toka dhe mjaft cash Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka në deklarimin e pasurisë në Agjencinë Antikorrupsion ka deklaruar se ka patundshmër
Pasuria e miliarderit Behgjet Pacolli: Prona dhe para CASH pafund (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është politikani më i pasur shqiptar deri më tani. Vetëm vlera e pasurisë
Balliu: Deputetët që rrinë në parlament janë një tufë viçash Nga protesta e banorëve të Astirit, ish-deputeti demokrat Klevis Balliu lëshoi akuza në drejtim të qeverisë. Ai tha se d
20 makina dhe çanta me para, çfarë iu kapën grupit të frikshëm të fajdeve në Shkodër (VIDEO) Policia i ka sekuestruar një sasi të madhe parash dhe armë grupit të personave të arrestuar gjatë paradites së sotme, të
Me makinë luksoze dhe me mijëra euro "cash", arrestohet shqiptari në Itali Plicia italiane ka vënë në pranga nëj shtetas shqiptar, të cilit i kanë gjetur në posedim mijëra euro të padeklaruara dh
Vettingu hedh rrjetën te Prokuroria e Përgjidhshme, sot del prokurorja që ka banesa Nis ditën e sotme procesi i Vettingut në radhët e Prokurorisë së Përgjithshme. Është prokurorja në Prokurorinë e Përgjit