999 rezultate për

casemiro

Neymar te Reali, Casemiro pjesë e ç'do marrëveshje Paris Saint-Germaini ka nxjerr Neymarin në shitje dhe nuk do të pranojë asnjë ofertë më të vogël se 220 milionë euro, të
Casemiro: Pogba do të jetë i mirëpritur te Reali Paul Pogba është përfolur ditët e fundit se do të shkojë në fund të sezonit te Reali. Francezi është i mirëpritur në
Casemiro: Ronaldo i mungon Real Madridit Casemiro ka folur për ndikimin e largimit të Cristiano Ronaldos nga Reali. "Los Blancos" këtë sezon kanë dështuar në
Zhbllokohet derbi i qytetit, Casemiro realizon supergol (VIDEO) Zhbllokohet derbi i qytetit, Casemiro relizon supergol me rofeshatë Reali i Madridit ka kaluar në avantazh ndaj Atl
Probleme te Reali, dëmtohen Nacho dhe Casemiro Ditën e sotme ka pasur lajme të këqija për Real Madridin, pasi është mësuar se Nacho do të mungojnë për dy muaj ndërsa C
Kroos i mërzitur me skemat e Lopeteguit Toni Kroos ka pranuar se do të dëshironte të luante më përpara për Real Madridin, pasi ka vënë në pah se nuk është një l
​Casemiro: Modric? Topin e Artë e meriton Ronaldo Mesfushori i Real Madridit, Casemiro, ka thënë se ai do t’ia jepte çmimin “Topn e Artë” ish-bashkëlojtarit të tij, Crist
"Tradhtohet" Modriç? Ky lojtar zgjedh CR7 fitues të Topi të Artë Cristiano Ronaldo edne nuk është harruar nga shokët e skuadrës te Real MAdridi. Së fundmi kur të gjithë mendojnë se "
Casemiro: Largimi i Ronaldos, një humbje e madhe Mesfushori i Real Madridit, Casemiro ka pranuar pas humbjes në Superkupën e Europës kundër Atleticos se "Los Blancos" ju
Zbulohet formacioni më i mirë në Kupën e Botës Gazeta prestigjioze fraceze, “France Football” ka zbuluar së fundmi listën me 11-shen ideale që çdo ekip do të dëshiront
Momenti ku Casemiro lëndon Fredin (FOTO LAJM) Sot gjatë stërvitjeve të Brazilit, Casemiro ka lënduar blerjen e re të Manchester Unitedit, Fred. Edhe pse mjeku i sk
Real Madrid refuzon ofertën e PSG për Casemiro-n Pavarësisht nga përpjekjet e Paris Saint-Germain për të nënshkruar me Casemiro, Real Madridi ka qenë i vendosur për të m
Casemiro i përgjigjet Xavit: Nuk kuptoj futbollin se nuk luaj për Barcelonën Duke folur në një konferencë për media para finales së Champions Leagues kundër Liverpoolit, Casemiro i është përgjigjur
Pique ironizoi me Casemiron: Ndërhyj si të duash, për ty nuk ka karton (VIDEO) El Clasico gjithmonë dhuron emocione në aë që bëhet branda dhe jashtë fushe. Por këtë herë, lajmi ka të bëjë meironin
Reali e shikon Malagan si miqësore, ja si pritet të luajnë kur mendja është tek Bayern Reali do të udhëtojë drejt Malagas sonte me fillim në ora 20:45, për të menduar ndeshjet gjysmëfinale kundër Bayernit.
Casemiro i shkel syrin Neymarit: Shkon shumë me Ronaldon Casemiro mendon se Neymar do të gëzonte një miqësi të mirë me yllin e Madridit, Ronaldon, teksa beson se bashkëlojtari i
"Ronaldo është më i miri në botë" ​Mesfushori shkatërrues i Real Madridit, Casemiro thotë se Cristiano Roandlo është lojtari më i mirë në botë, Y
Edhe më shumë stres për Zidanen, shtohet lista e mungesave Reali i Madridit vazhdojnë të zhvillojnë ndeshje me numër të madh të mungesave. Pas të dëmtuarve, Valleyo, Kroos, Mo
Jo vetëm aksion model, por Reali me golin e Casemiros thyen edhe rekordin historik (VIDEO) Real Madrid realizoi një aksion model tek goli i Casemiros në fitoren 1-3 ndaj Leganes. Madrlenët kompletuan plot 44
Reali blen Nymarin? Jo, Neymari dëshiron që ti bashkohet ky lojtar madrilen në Francë Sipas mediave franceze, drejtuesit e klubit parizien gjatë merkatos së verës do të synojnë mesfushorin e madrilenëve, Ca